Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportokat érdemes...

Milyen sportokat érdemes végezni feszültséglevezetésre?

Figyelt kérdés

Az életem nagyon rossz fordulatot vett és sok olyan dolog vált benne mindennapossá, amiktől teljesen kikészülök, sokszor úgy feldühítenek, hogy szinte ölni tudnék, máskor pedig olyan depressziós leszek miattuk, hogy meg tudnám ölni magam. Ez a két állapot váltakozik nálam, rengeteg bennem a harag és a feszültség, amivel nem tudok mit kezdeni.

Arra gondoltam, hogy vennék egy boxzsákot és ha megint felhúznak, vagy lehangolnak, ütögetek egy kicsit.

Ismertek a boxzsák mellett olyan edzéseket, amik segítenek levezetni a feszültséget?



2015. dec. 11. 13:11
1 2
 1/12 Glacierous ***** válasza:
Küzdősportok.
2015. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, ezt neked lell megtalálni, nekem bringa és kajak.
2015. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Futás, a kori ( ha tudsz).

A boxzsák nagyon jó, ha mellette eljársz boxedzésre még ütni is megtanulsz mellé :).

2015. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kb mindegyik sport jó erre. Még talán az is, ha fogod magad és sprintelsz egyet amíg bírsz... ami valószínűleg pár perc, szóval még időt is spórolsz :D
2015. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés, súlyzózás, boxzsák verés. Rendes bokszedzésre csak hideg fejjel menj.
2015. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 11. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Túl a sporton a fejedbe is rakj rendet. Rázd le azokat, akik feldühítenek, vagy depresszióssá tesznek. Egyébként neked kell kitalálni, mi a jó. Nekem egy-két óra bringázás egyedül a Duna parton teljesen kitisztítja a fejem.
2015. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőségem lerázni őket és csak otthon tudok sportolni. Ezért gondoltam elsősorban a boxzsákra.
2015. dec. 12. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Feszültség levezetés és az agresszió nem ugyan az, hiába van egy boxzsákod, ha előbb fájdul meg az öklöd, mint csöppet is elfáradnál, mivel nem tudsz ütni... Feszültséget olyannal tudsz levezetni, amit tudsz teljes erőbeadással csinálni.. Nekem ilyen pl egy Velencei-tókör bringával, ami nekem ajtótól ajtóig 51km erőltetett menet ilyenkor, és nincs megállás, mert hiába a közel 100ezer ft-nyi téli bringás ruha, ha megállok kihűlök és nem tudok újra elindulni... Bár ez ilyenkor még nem annyira valószínű, de 0fok alatt volt már, hogy segítséget kellett hívnom mert megállásra kényszerített a sors, majd azt hittem megfagyok.
2015. dec. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pár napja sikerült megtalálnom a megfelelő módszert feszültség ellen, ráadásul teljes erőbedobással tudom csinálni és teljesen ingyen van.

Köszönöm a segítségeket.

2015. dec. 15. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!