Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire bámulnak meg konditer...

Mennyire bámulnak meg konditerembe, ha először mennék oda, és mivel nem vagyok egyáltalán erős, ezért fiúként kisebb súlyokat emelgetnék?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk itt vidéken pontosabban falun vannak ilyen keménykedős figurák, akik szeretnek beszólogatni, oltogatni, kioktatni, bár itt mondhatni azt is hogy mindenki ismer mindenkit ha a szomszéd településről mész át akkor is. Vannak persze normális arcok is, viszont Budapesten amikor jártam kondiba azt vettem észre ott kevésbé egymással vannak elfoglalva az emberek mindenki teszi a dolgát, nyilván megnéznek valamennyire ha belépsz valahova de ez természetes, nem azon múlik hogy nézel ki, de falun vidéki konditermekben szerintem rosszabb a helyzet, felénk azért is edzenek sokan inkább otthon.
2015. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szerintem szard le más véleményét.

nyilván el kell indulni valahol.

biztos vannak mindenhol beképzelt alakok,akik a teremben élik ki magukat, kuncognak másokon,meg sztorizgatnak róluk(negatív értelemben)

de szerintem ezt ignorálni kell.

én pl amikor elkezdtem a lakóövezetünkben futni, akkor az egyik környéken lakó be is szólt,hogy már ki fulladtál, meg miért sétálsz közben stb?

mondtam neki,hogy a saját dolgával törődjön.ennyi

persze rosszul esett.. de magam miatt mentem ki futni, meg azért hogy fejlődjek.

2015. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megjártam már egy-két termer, senki nem bámulta a kezdöket, engem sem, pedig nagyon kis nyeszle voltam mikor kezdtem.
2015. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Termet*
2015. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Semennyire. Nem èrdekel senkit, hogy te mennyivel edzel.
2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Glacierous ***** válasza:
Senki nem fog megbámulni.
2015. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!