Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 66 kg es 175 cmes lany vagyok....

66 kg es 175 cmes lany vagyok. Atletikazok, de nem vagyok benne valami jo. Hogyan lehetnek jobb? Le kell fogynom? Mit ajanlotok? Vannak edzestevrvek hozza? Vagy csak fussak es fussak? Menyi kondi kell hozza?

Figyelt kérdés

Legyszives segitsetek! A rovidtavhoz nrm vagyok eleg gyors! Es azt nem is szeretnem csinalni..ugro vagy hosszabb tav futast neztem ki.. Es megegyszer megkerdezem... Hany kg-ot kell meg leadnom?


Ja es meg annyit hogy eredetileg magasugro vagyok.Elore koszonok minden valaszt!:)



2015. okt. 25. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

mikor kezdted el csinálni?


és kitartás :)

lehet te hosszutávfuto leszel, valakinek az megy :)

2015. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jovore lesz 10 eve:)
2015. okt. 25. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a sullyal biztos nem lesz hosszuutáv futó max rövid

tudni kéne h mennyire vagy izmos

2015. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Küldj képet az alakodról, az alapján jobban el tudjuk dönteni, hogy kell fogyni vagy nem.

Amúgy én úgy lettem sokkal jobb futó, hogy múlt nyár előtt MINDEN este (még nyaraláson is!!) elmentem kocogni/futni 20-30 perceket, nyár végére izmosabb lábam lett, és végre vastagabb combom egy picivel. Kocogás előtt bemelegítettem nagyon jól, sokat segített. Azóta lettem már városi versenyeken 1. meg 2. hely, megyein 3., szóval ez csak hozzáállás kérdése! De látom nálad a rövidtáv nem megy, szóval én a helyedben minden nap kimennék /már ha van/ az udvarotokra, kijelölnék egy kezdő és egy vég pontot (ami ilyen 50 m), és gyakorolnám rajta a gyors futást. A kocogást esti rutinnak bevezethetnéd, tényleg nagyon sokat segít.

Remélem tudtam segíteni, pusz. 14/L

2015. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat!:)
2015. okt. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!