Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pécsen hol fussak ha kövér...

Pécsen hol fussak ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok sokat futni a túlsúly miatt, de szeretném elkezdeni viszont nem akarom hogy lassanak az emberek. Merre érdemes futni egyetemvaros es uranvaros kornyeken?
2015. okt. 25. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
sportpálya.
2015. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont az lenne a lenyeg hogy ne a sportos emnerek kozott kelljen gzrulnom :D hanem jo lenne valami eldugott hely
2015. okt. 25. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

ha túlsúllyal futsz azzal csak tönkreteszed a térdízületeidet, ne fuss túlsúllyal...

megfelelő szálkásító étrend:

[link]

és sok aerob jellegű testmozgás, legalább heti 3* 40-60 perc tempós séta, szobabicikli, bicikli...


Ezen kívül nem ártana egy rendes súlyzós vagy saját súlyos edzés...

de a futással csak kinyírod a lábaidat.

2015. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jaja, kövérként tényleg ne fuss! Én kb. 3-4 kiló plusszal is szenvedek mint a dög... Most éppen a talpam fáj(bár az a futópadtól)

Én amúgy este járok, de én a kutyásokat próbálom elkerülni. Legutóbb is "csak" 4-szer futott utánam vicsorogva dög...

Szerintem futópadon próbálkozzál, csak ne fuss sokat, mint én. Illetve sokszor fussál keveset.

2015. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mennyire vagy tulsulyos? Hany kilo/centi/éves vagy? A futás miatt
2015. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!