Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ennek a harcművészetnek a...

Mi ennek a harcművészetnek a neve?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=h__CdPeJoXo


Tuti nem Aikido, bár szemmel láthatóan az is van benne egy adaggal, Jiu Jitsu is...

Sz'al mi ez EGÉSZEN PONTOSAN? Mert nagyon állat! xD


2010. márc. 15. 14:55
 1/10 anonim válasza:
Szia, szerintem Krav Maga vagy nagyon hasonló :)
2010. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A krav maga nem ilyen technikákat használ .


Ez szerinte nem konkrét harcművészet , hanem egy keverék , ami az aikidora épül , de használ például jiu jiutsu technikákat is .

2010. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az egyszerű lefegyverzési technikái eléggé hasonlítanak a Krav magára, de ezeket a dobásokat még nem láttam krav magában.


Azt tudom elképzelni, hogy valami saját keverék, esetleg a krav magának nem a civileknek oktatott változata.


mindenesetre jól néz ki

2010. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én judozom.. És jó pár hasonló dolgot tanultam már:D De ez nem azt jelenti hogy judo.
2010. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a videót régóta ismerem, hatékonynak tartom én is.

Szerintem is aikido bázisú kevert harcművészet. Fontos észben tartani azt, hogy manapság gombamódon szaporodnak az olyan harcművészeti- és küzdősport klubok, amelyek a saját, új koncepciójukat tanítják, különböző harcrendszerek ötvözeteiből és új, saját ötleteikből, és persze adnak is valami ötletes nevet a stílusuknak, de ezeknek a száma már olyan nagy, hogy nem igazán érdemes követni őket.

2010. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha lehet hinni a videó leírásának, akkor ez a 'protecto' önvédelmi rendszer...
2010. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bisztosan nem Krav maga mer ott nem bonyolítják enyire túl

inkább szerintem is aikidó és jiu jitsu keverék meg talán egykis hapkido is van benne

2010. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ismét 14 54 es vok de szerintem ugynaezzel nem fogsz találkozni magyarországon mert ahogy elöttem is leírták annyi keverék van már mint ahány ember xD
2010. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sublodarcu válasza:
van benne egy kis Ashihara karate is :)
2011. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Real Aikido a stílus neve. Egy Szerb csávó találmánya. És igen, gyakorlatilag egy agresszívebb Aikido és Ju Jitsu keverékről beszélünk...
2012. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!