Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stagnálás, zsírosodás egyszerr...

Stagnálás, zsírosodás egyszerre. Mi lehet ennek az oka? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint, ahogy a kérdésből is látjátok, most már hónapok óta stagnálok és elég rendesen elkezdtem zsírosodni is. Nem értem miért, mert nem eszem többet, mint korábban és nagyon tisztán kajálok. Nem eszek semmi szemetet, nincs mellézabálás, havonta maximum egyszer, de az is nagyon kismértékű "félrezabálás". Leginkább has, derék, segg, és minimálisan comb környékén zsírosodtam el. 3g /tskg szénhidrátot fogyasztok délután 5-ig elosztva, 2g /tskg fehérjével. Edzések után dupla adag whey protein pro (60g), és egy zöldség/hús kombinált étkezés. 2 évig ez teljesen rendben volt és szépen alakultak a dolgok, most meg ez történt, ráadásul a súlyokon sem tudok emelni, sokkal inkább vissza kell vennem az utóbbi 2-3 hétben.

Arra gondoltam, hogy talán heti kétszer el kellene mennem 1-1 órát aerobozni (pl. könnyed futás).


2011. okt. 30. 23:13
 1/3 anonim válasza:
0%
mert egy koca vagy
2011. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van. Köszönöm ezt az igazán hasznos hozzászólást, remélem a szünet után visszatérsz az otthonba és a nevelők elkapják a kis bögyörőd .... :D
2011. okt. 30. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem írtál az edzésedről, ezt így nehéz megállapítani. De intenzív edzés és aerob mellett 3g/tskg szénhidrát és 2g/tskg protein nem zsirosít.
2011. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!