Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell feltenni az abtronic...

Hogy kell feltenni az abtronic x2-t, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Teszek rá gélt, jó erősen felteszem, és mégis állandóan sípol. Mit csinálok rosszul? Csak akkor működik, ha rányomom a hasamra.
2010. márc. 13. 12:22
 1/2 anonim válasza:

Szia. A választ nem tudom, de az enyém is össze vissza sípol. Nagyon idegesít. Igaz hogy 9000Ft-ért vettem, még jó hogy nem 25ezerért. És hiába kenek rá gélt, eléggé fáj. Nekem régen volt az elődje (abtronic) azzal semmi bajom nem volt, de ez nagyon gagyi! még rendesen fel sem tudom csatolni a hasamra mert túlér és össze vissza kell tépőzárazni. Nagyon ideges vagyok.

De a kis övvel meg működik, csak az is fáj, így ez a gél jó szar.

Jól belenyomkodod a patentokat? Nem lehet hogy az a baj? Majd én is újra megpróbálom, de most elég ideges lettem hogy nem megy.


Bocsi, remélem Neked jobban működik! Majd írd meg mire jutottál vele!

Üdv!

2010. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is túlér, én be szoktam hajtani. Most épp működik. A patentokat jól benyomom, igaz az egyik mindig kipattanik, már ahogy elengedem. Én úgy oldottam most meg, hogy a nadrágommal rászorítom a hasamra. Ha feljebb teszem, akkor nem tudom még hogy fogom megoldani.

2010. márc. 15. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!