Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Penny Boardosok! Hogy kell...

Penny Boardosok! Hogy kell irányítani a penny boardot? Többért katt

Figyelt kérdés

3 hónapja vettünk egy penny boardot,elég jó minőségű. És nemrég kipróbáltam a dechatlonban egyet,ami sokkal jobban működött az enyémnél. Lehetett könnyen irányítani,össze-vssza menni vele (nem tudom mi a szakkifejezés arra hogy így jobbra balra menni:D)

De az a baj,hogy az enyém nem dől,ha irányítani akarom. Láttam egy videóban hogy valami csavart kell onnan eltávolítani,hogy lehessen vele úgy menni.Ez igaz? Ha igen melyiket kell? Ha nem,akkor mit csináljak vele?



2015. aug. 30. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól figyelj, lehet, hogy elsőre nem tudod követhi de próbáldmeg.

Felfordítod a penny-d, előszőr nézd csak az egyiken, van két egymás melletti kerék ami egy függőn van, közöttük látsz egy anyát (csavart) azt ha lazítod könnyebb, ha húzod nehezebb kanyarodni.

Azok a decathlonosok túl lazák.

Pontosan ebben a szituban vagyok én is.

Légyszi jelezz vissza hogy sikerült-e.

2015. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!