Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyott már le valaki ketogén...

Fogyott már le valaki ketogén étrenddel?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan a sport kategóriába való a kérdése, de úgy láttam, itt jobban értenek ehhez, mint a fogyókúrák topicban.



Én a napokban sokat olvastam erről, videókat nézegettem, főleg angol nyelven, mert magyarul nagyon kevés infó van róla, főleg ami a tapasztalatokat illei.


Amiért megtetszett az az, mert azt írják róla, hogy jóllaktat és az édesség utáni sóvárgás belátható időn belül elmúlik, ami nálam azért jó, mert ha lehetne, egész nap édességet ennék, és eddig mindegyik diétámnál éhes maradtam és kívántam az édeset.


Továbbá olyat is írnak róla, hogy az energiaszint nagyon megnő, javul a memória is, ami nálam kulcskérdés, mert még tanulok.


Azzal tisztában vagyok, hogy az első pár nap mellékhatásokkal jár, de állítólag azokat gyorsan felváltják az előbb említett pozitívumok.


És ami a legfontosabb, hogy a beszámolók alapján nagyon jól lehet vele fogyni, de itt is kell tartani deficitet, különben semmit sem ér.



Nos, valakinek valamilyen tapasztalata?



És még valami. Az igaz, hogy ha diéta után nem figyelek többé ilyen szigorúan az étrendre, visszahízom?


2015. aug. 24. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!