Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a shotokan...

Mi a véleményed a shotokan karatéról?

Figyelt kérdés
mivel érdemes esetleg ötvözni?
2010. márc. 8. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hatékony, de nem igazán tartom a legszebb küzdősportnak. Bár ez inkább személyes pretenció. Ennél fogva inkább az Aikidó és Taekwondo szimpatikus, bár a csúcs a Shaolin marad.:)


Ha edzésekre akarsz járni, és választani szeretnél, akkor el kell mondanom a szomorú tapasztalatomat, miszerint nagyon sok edzésen semmit nem adnak át a harcművészetek filozófiájából. Megtanítanak verekedni valamilyen szinten és pont.


Legmélyebb tiszteletem a kivételeknek!

2010. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én shotokan-ozok és nagyon jó már versenyszerűen csinálom és magyar bajnok is voltam meg egyéb nagy versenyeken nyertem az én edzőm nagyon jó fej és mindendt megtanít amit mi kérünk meg amit gondol am www.krse.hu a csapatom :)
2010. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én imádom 8 éve nyomom, most vagyok 15 éves, szóval már többet éltem vele mint nélküle, nem tudnám elképzelni az életemet karate nélkül :). Ha elkezded, akkor az első pár év unalmas lesz, ameddíg nem leszel sárga öves, onnantól egyre jobb lesz :)
2011. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!