Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BJJ elkezdése 22 évesen?

BJJ elkezdése 22 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A konkrét kérdés az ,hogy ha valaki 22-23 évesen kezdi el a fent említett küzdősportot lehet-e még eredményes ,akár versenyeken is (nem csak övek tekintetében). Fontos kiegészítés: 7 éve folyamatosan folytatok valamilyen sportot, volt ,hogy egyszerre 2 harcművészetet (egyebek mellett), tehát egy minimális alap lehet lenne.

2015. aug. 8. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyant, akinek 22 éves korában még nem volt idehaza bjj. Ha jól tudom, 30 felett kezdte, azóta két világbajnoki címet is begyűjtött. Igaz elötte jodozott és aikidoban is mesteri fokozata van, katori ryu is oktat. Szóval szerintem menj és gurulj!
2015. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az a colos srác,nem jut eszembe a neve 28-29 évesen kezdte 10 év heroin függőség után és mára a leghíresebb magyar bjj-s.

lenyomta a bárdosit is ketrecharcban.

2015. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Remélem lesz lehetőségem elkezdeni szeptemberben (megvan ,hogy melyik edző, Gracie Barra egyesületnél). Nem terv ,hogy nagy bajnok legyek, de 1-2 kisebb eredményre mindenki vágyik valamiben .. :D
2015. aug. 8. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A BJJ piaci alapon működik - ellentétben a judóval és a birkózással - bárki mehet aki ki tudja fizetni. Mivel itthon kb 10 éve jelent meg, a BJJ-sek java része nem kisgyerekként kezdte hanem felnőttként.

A versenyek meg öv szerint vannak, tehát fehér-fehérrel meccsel; fekete-feketével stb.

2015. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
E tekintetben minden "piaci alapon megy", mindenért fizetni kell. Ingyen nem lesz edzés...
2015. aug. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!