Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertorna vagy ritmikus...

Szertorna vagy ritmikus gimnasztika?

Figyelt kérdés
valamelyikre szeretnék járni.12/L vagyok. Melyiket lenne jobb elkezdenem?

2015. júl. 19. 12:33
 1/6 anonim válasza:
ritmikus gimnasztika. mhm, ja azzal jobban jársz.
2015. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szertorna. 7 évig ritmikus gimnasztikáztam, szóval tudom, mit ellenzek.
2015. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 eve RG-zem es imadom. De be kell vallanom neha kemeny tud lenni. Alsos koromban szertonaztam is, 4 evig , de az sem volt egyszeru. Ha valasztanom kene en az RG-t valasztanam, szerintem az sokkal noiesebb sport, es nem lesz annyira "kigyurt" testalkatod tole mint a szertornatol.
2015. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem a szertorna mert sok orvos mondja és vannak olyan barátaim akik RG-tek és gerincferdülésük meg ilyenek lettek jó ez nem hiszem ,hogy mindenkivel elő fordul de pl az orvos azt mondta ez azért van mert nyujtják a hátukat de közben nem erősítik meg ott az izmokat stb valami ilyet mondott persze nem gondolom ,hogy nagyon sűrűn megeseki hogy elferdül mert sokan csinálják meg itt is ajánlották de válaszd azt amelyik jobban tetszik vagyprobáld ki mindkettőt és úgy dönts :) és sok sikert bár melyiket válaszod :)
2015. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én rg-zek és imádom! Nálunk az egyesületbe erősítünk hátra és más helyeken is, legalábbis én úgy tudom! A szertornától erősebb, izmosabb lehetsz, viszont a melled kisebb lehet, bár ez gondolom még téged nem annyira érdekel :) De a későbbiekben lehet, hogy fog :)
2015. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a szertornát ajánlom! Rg-t

előbb kellett volna elkezdened + tönkre vágja az ízületidet nagyon hamar!

2022. szept. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!