Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért "kokszol" sok hobbigyúró?

Miért "kokszol" sok hobbigyúró?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy 180centi magas ember kiedzi magát maximálisan úgy hogy tovább már nem fejlődik és marad mondjuk 100kiló, mért kezd el szteroidozni? mért akar többet? nem elég az neki hogy néz ki nélküle? még nem is testépítő de azért szedi
2010. márc. 4. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

ez olyan mint a lányoknál az anorexia:

még nem jó, még nem jó, még mindig nem jó - jajj, ez már túl sok

2010. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát én ha majd eljutok odáig hogy tovább nem fejlődök azzal már tökéletesen megleszek elégedve, elég nagy hülyék azok akik azt csinálják ami a kérdésemben van
2010. márc. 4. 20:58
 3/20 anonim ***** válasza:

első vagyok

Igen, tényleg hülyeség, és még impotenciát is okozhat

sztem nem éri meg

2010. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

mert nem a gyúrás lényege (szép izmok, erőnlét) a fontos, hanem hogy úgy nézzenek ki mint egy michelin-figura... azt hiszik ettől nagyfiúk. szerintem meg inkább röhejesek...


előbb állok szóba egy ducibb sráccal mint egy szétkokszolt agynélküli izombarommal...

2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Inpotenciát sokminden okozhat, nézd meg a gyógyszerek, amit a doktor felír, miket okozhatnak...

A szteroidokról mindenki eldöntheti, hogy akarja-e. Van hatásuk, és lehet mellékhatásuk is. A fent említett srác nem feltétlenül inverz anorexiás, csak többet akar, mert ember! Én is szoktam puskázni az 5ösért, mert nem elég a 4-es. Ha mindenki megelégedne a természetes teljesítményével, akkor 100 méteren még mindig 11 mp lenne a világrekord.

2010. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
53%
Utolsóval egyet értek, az ember mindig többet akar. Én is edzek már 2-3 éve, valszeg ha elérném a határaim én is koxhoz nyúlnék (most 193 centi vok és 102 kiló). Egyébként látom kommentelt egy csaj is :D Ez amit 1 nő sose fog megérteni
2010. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mert baromira hatékony, ilyen egyszerű a dolog
2010. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mert mindenki hirtelen akar nagy lenni ez itt a probléma .
2010. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Mert azt hiszik, ez valami varázsital, este beveszik a kokszot, reggel izmoktól széthasadóan ébrednek...


A koksz méreg, és nagyon hamar kivégezhet, de aki ennyire hülye, az szedje csak.

2010. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
A kokszolók idióták, és akaratgyengék mind. Nem attól kell várni a bazinagy izmokat hogy beszedsz valami szintetikus szart, és ülsz a babérjaidon...edzeni kell, sportolni rengeteget, attól nagy valószínűséggel nem fogsz felfordulni mint a koksztól...
2011. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!