Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen húzódzkodó / tolódzkodó elkészítése?

Figyelt kérdés

[link]

A fém anyag és esetleg festés beszerzésének ára érdekelne kb.

Van egy ismerősöm aki elkészítené, de nem tudom, hogy hol lehet beszerezni hozzá az anyagot (hogy milyen kell) és az ár.

Sokkal olcsóbb és tartósabb ha az ember megcsinálja házilag mint pl. boltban veszi az.

A méretek kb milyenek legyenek? Tolódzkodó közötti távolság pl.

Előre is köszönöm!



2015. júl. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
3 m magas húzódzkodó?ha a barátod nem magasabb 175 cm-nél elég embereset kell ugrania hogy elérje,a mi húzódzkodónk 10 cm-el magasabban van mint milyen magasra tudok nyújtózkodni lábujjhegyen,és kényelmeset kell hozzá ugrani
2015. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:

Vastelepen kapsz vasakat (ez azért nem meglepő :) ).

Szerintem is sok a 3m, főleg, hogy 6 méteres szálakban adják, így pont nem lenne elég egy szál, ha be is akarod ásni rendesen.


Szerintem a függőleges rész lehet fából is, az olcsóbb.

De ha nem, akkor 40-es zártszelvény jó lesz. A vízszintes rész meg lehet 1"-os csőből mondjuk. A méreteket meg neked kell tudni, próbálj ki egy meglévőt és ha tetszik, mérd le. :)

2015. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 m szerintem bőven elég,főleg hogy úgy is felhúzza mindenki a lábát húzódzkodásnál
2015. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és marad a földbe fél m
2015. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

én 192 centi vagyok és ha a 3 méteres rúd be van ásva marad 2,5 méter ami kell szerintem.

Az ár érdekelne főként. kb egy 20k-t tudnék rászánni.

2015. júl. 8. 19:38
 6/6 kovpet ***** válasza:

Gugli találata, nem ismerem őket:

timarvasker.hu/zartszelveny-40x40x20-6-fm/t

timarvasker.hu/fekete-vezetekcso-1-6-fm/t

(Ez csak gyors tipp, lehet, nem pont ilyen kell neked. De elindulni és árat becsülni kb jó lesz.)


Általában szálanként lehet venni, de lehet, hogy vehetsz fél szálat is. Elvágathatod ott is, akkor könnyebb szállítani.

2015. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!