Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deszkásokat mért gondolják...

Deszkásokat mért gondolják beképzelt állatoknak? Meg mért általánosítanak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 16:35
 1/9 anonim válasza:
2015. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt is... de sokszor hallom ha deszkás akkor úgy is egy beképzelt stb...
2015. júl. 4. 16:46
 3/9 anonim válasza:
Akik azt mondják a deszkások beképzeltek, le vannak maradva. A swag yolo páwák mögött ők is elbújhatnak. :D Egyébként a deszkásokról ez egy általánosítás, lehet valakinek a negatív tapasztalatain alapszik. 17/L
2015. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi csak úgy felakadtam hogy hamár deszkás akkor alapból biztos beképzelt :3 én is deszkás vagyok és nem vagyok beképzelt... sokszor inkább ellentéte a beképzeltségnek...
2015. júl. 4. 17:00
 5/9 anonim válasza:
Inkább pont azt szoktam hallani, hogy sok lánynak bejönnek a deszkások. :D Nekem nem a stílusom vagy hogy fogalmazzak, de vagány dolognak tartom. Aki ügyes benne, jogosan lehet büszke magára, de azért tényleg nem helyes az sem ha emiatt minden másban is azt hiszi magáról, hogy tökéletes. Lehet olyan kezdte terjeszteni irigységből, hogy a deszkások beképzeltek, akinek nem ment. :D :S
2015. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... pár isnerősömnek tényleg bejönnek a deszkások :3
2015. júl. 4. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hallottam erről.Én mindig is kis szakadéknak láttam őket,akik az utcán csöveznek meg csattognak a deszkával.Nagyképűsködni egyet sem láttam.Ilyen tini kategóriából akiket láttam gizdulni állandó selfiezni nem tudom ez melyik új megnevezés divat lehet-

Olyan a hajuk mint elvisznek csak oldalt felnyírva,mellkas közepéig kivágott póló,női feszülős farmer, fehér edzőcipő csontváz kisgyerek test.

2015. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem úgy öltöztek a deszkások, mint a rapperek? Tudjátok bő ruhák, baseball sapka, térd alatti bő rövidnadrág. Vagy csak nekem vannak tévképzeteim?


Egyébként kérdező ne lepődj meg. Ez ugyan olyan dolog, minthogy egyesek szerint minden néger meg arab bűnöző csak azért, mert egy lopott. Ugyanilyen elven ítélnek az emberek más esetekben is, jelen esetben a deszkásokról vélekednek így.

2015. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát valljuk be, egy deszkás ha sok trükköt tud meg régebben benne van akkor tudja magáról h jó. xD

De egyébként nem beképzeltek és nem bunkók,sose nézik le azt akik még kezdők...

2015. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!