Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért általánosítanak egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért általánosítanak egyes pasik, aztán meg csodálkoznak?

Figyelt kérdés

Tudom, Hogy a legtöbb egy csalódás miatt, de akkor is!?


Én egy normális nőnek érzem magam. Jó vannak stiklijeim, de kinek nincs!?


Szóval azok, akik minden nőt lenéznek (lek.rváznak, kibeszélnek, nem törődnek az érzéseikkel stb.) miért csodálkoznak, ha nem akarok szexelni? Netán ha mégis úgy akaluk, de tisztázom vele, hogy miért nem folytatnám -mert nem szeretem ha semmibe vesznek- de ő felkeres bizonyos idő után és próbálkozik újra becserkészni, akkor miért csodálkozik, ha nemet mondok? És persze rossz az egojának, szid a hátam mögött.


Mi ez a gyerekes viselkedés? Miért nem néznek magukba kicsit, hogy ha máshogy állnának a kiszemelthez, de min. őszinte lenne akkor elkerülhetők lennének a kellemetlenségek?


Nem oltogatok senkit, csak érdekel a véleményetek, úgyhogy ezt várom vissza is :)


Ui.: én is csalódtam nem egyszer, nem kicsit, mégis felül tudtam kerekedni és bizalmat szavazni (habár elég nehéz főleg ha ilyenekbe botlok).


2014. okt. 26. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én általánosítok a tapasztalataim miatt, de eddig még 1x se csodálkoztam. Magyarán 1x se volt példa az általánosításom megcáfolására.
2014. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
most te általánosítottál kérdező :)
2014. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha olyan a véleményed a nőkről, nem lehet, hogy az olyanokat is vonzod be?


Kell neked egyáltalán több... vagy neked így jó?

2014. okt. 26. 20:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam! Ott van, hohy "egyes pasik" "azok,akik" ...
2014. okt. 26. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
általánosítani könnyű. én a friendzone-on lovaglást nem értem, meg amikor sok srác elküldi a p***ba a csajt aki elutasította őket. a két téma elég hasonló. volt fiúhaverom, aki berágott rám azért, mert csak barátnak tekintettem, amikor ő többet akart, és köszönni se volt hajlandó utána, pedig én csak őszinte voltam. és sokszor jött hozzám oda fiú pl szórakozóhelyen hogy szívesen meghívna egy italra, stb. ha nem jött be a srác, kedvesen, nem bunkón inkább elküldtem, mert egyrészt úgy voltam, hogy nem húzom szegénynek az agyát, hogy örüljön, jaj, lehet valami, aztán lekoptatom, másrészt nem akartam, hogy meghívjon egy olyan helyen, ahol éjfél után fél liter víz is 600Ft-ról indul felfelé. nem akartam megbántani senkit, csak őszinte voltam, nem akartam kihasználni senkit. persze ha nem lennénk őszinték mi, lányok, akkor hazug, kihasználós hülye libák lennénk. persze a lányok is kiveszik a részüket az általánosítgatásból, de azon pl sírásig tudom magam röhögni, amikor egy pasi kijelenti, hogy minden csaj hisztis, és nem veszi észre, hogy ő is hisztizik, sokat. már látom is a pasiktól röpködő piros pacsikat.
2014. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:) igen én is a korrektségre törekszem...de nem hagyom,hogy hülyére vegyenek. Vannak mindkét nemben ilyen is olyan is.

Annyira utálom a beskatulyázást!!!! Ostobaság! Így nem lehet boldog, legalábbis párkapcsolato témában.

2014. okt. 26. 20:12
 7/10 anonim válasza:
Általánosítok én is, próbáltam már másképp hozzáállni a dolgokhoz/nőkhöz, de a valós tapasztalatok mindig rácafolnak, ez nem bevonzás szerintem hanem sok beképzelt, felszínes nő van és a nagy számok törvénye alapján az ember mindig beléjük botlik.
2014. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, nem könnyű... De gyszer élünk, nem szabad mindig félni, makacskodni, falakat építeni! Nyitott szemmel kell járni. Ha sok hülye pitsával volt dolgotok, akkor ismeritek a fajtájukat és ki tudjátok kerülni őket. Csak hát sokan rosszul gondolkoznak -véleményem szerint- és sokan esnek ugyanabba a hibába.


Köszi a normális válaszokat :D

2014. okt. 26. 20:44
 9/10 anonim válasza:

végülis te miért szeretnéd itt biztatni a férfiakat?

mert sztem még igy is túl sok férfi van aki lohol a nők után ennek egyenesági következménye az hogy a nőknek van miből válogatni amitől többségüknek a fejébe száll a dicsőség, és kitapasztalni lehetetlen vagy legalábbis még nem találtak ki hüle pitsa jelző műszer, mondjuk ha lenne csipogna állandóan.. :-)

2014. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az értelmes férfiakat és nőket bíztatom. Nem tudom, ma ilyen kedvem van :) Rossz ami megy...Saját bőrömön tapasztalom, hogy mennyire mást mutatnak az emberek, csak hogy ne sérüljenek vagy azért, hogy megkapják amit akarnak. A felszínes embereket egy rakásra kéne rakni, hogy egymást kínozzák.
2014. okt. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!