Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell e valamilyen engedély...

Kell e valamilyen engedély hogy haverokkal hobbiból kick box edzéseket csináljunk?

Figyelt kérdés
2 kyus (barna öves ex kick boxoló vagyok! Haverokkal szeretnénk egy konditerem pincéjében edzeni! Ha az ottani "gyúrós" srácok be akarnak szállni,jöhetnek! A volt mesterem szerint ezt nem csinálhatom,mert alapító tagja vagyok az ő egyesületének és ezért az ő engedélye szügséges! Igaza van vagy sem? Az edzésekért nem kéne fizetni csak a terem bérléséért! Válaszokat előre is köszönöm!
2015. júl. 2. 15:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem biztos hogy adja ebből volt a balhénk,,hogy én nélküle nemcsinálhatok semmit! De kérdem én ha azt mondod nekem,xy szeretnék fel menni a lakásodra mutass egy pár fogást! Hogy én ezt miért nem tehetem meg?
2015. júl. 3. 17:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Namost a nővéred által üzemeltetett konditerem, ahogy vesszük, közforgalmi vagy nyilvános hely. Bemegy a delikvens, fizet azért, hogy leizzadjon, de minden eszközt igénybe vehet. Ha van a pincében pár srác aki üti rúgja a zsákot vagy egymást, (itt jegyezném meg, háromnál több ember már gyülekezés, egyesülés) akkor aki fizetett ezért, az jogosan kérheti, ő is had üssön rúgjon.Viszont ha mint bejegyzett sport egyesület csinálnátok, akkor csak az mehetne le, aki az egyesület tagja, magyarán a kick box szövetség tagjának kell lennetek. Viszont köztetek nincs kick box edzői minősítéssel rendelkező ember, ezért nem is kaptok engedélyt. Tehát ha pár haveroddal pofozkodtok ott, nem zárhatsz ki senkit, de mint kick box egyesület létrehozására nem sok esélyetek van. Otthon, hogy mit csináltok, az magánügy, mert nem nyilvános hely.
2015. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez egy kamu kérdés...
2015. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen,csak ütjük a zsákot és egymást! A kondizók elől nem lehet el zárni az alsó részt! Ott van ping pong asztal,3 boxzsák,azt is használhatja mindenki hisz a bérlet árába az is benne van! Ha valaki le jön zsákolni és megér hogy mutassam már meg hogy kell szabájosan mavashigerit rúgni,én megmutatom,,ettől még nem leszek edző,nem válunk egyesületté! Ergó bárki jöhet!A volt edzőm meg ki,,hatja a f4szt! Ennyi!
2015. júl. 4. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!