Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell e valamilyen engedély...

Kell e valamilyen engedély hogy haverokkal hobbiból kick box edzéseket csináljunk?

Figyelt kérdés
2 kyus (barna öves ex kick boxoló vagyok! Haverokkal szeretnénk egy konditerem pincéjében edzeni! Ha az ottani "gyúrós" srácok be akarnak szállni,jöhetnek! A volt mesterem szerint ezt nem csinálhatom,mert alapító tagja vagyok az ő egyesületének és ezért az ő engedélye szügséges! Igaza van vagy sem? Az edzésekért nem kéne fizetni csak a terem bérléséért! Válaszokat előre is köszönöm!
2015. júl. 2. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kizárólag az én engedélyem kell hozzá,én pedig megadom.

az edződnek az fáj,hogy ha esetleg odaszoktok,akkor nem fogtok hozzá járni.

2015. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem az edzőm! Én 46 éves vagyok,ő is annyi,én hivatalosan már 20 éve nem nyomom! És nem az ő tanítványaival akarom csinálni,nem is ismerem őket! De arra hivatkozik hogy mivel az ő egyesületének alapítótagja vagyok így őt vonják felelősségre ha én edzést tartok,ha a srácok a barátaim és nem fizetnek érte akkor is kell edzői vizsga vagy az ő engedélye! Ebből úgy össze balhéztunk hogy majdnem összeverekedtünk! Azóta már kibékültünk,,,de ő szerintem csak irígy hogy nem hozzá viszem a srácokat,de miért fizessenek havi 12 ezret mikor én ingyen is megtanítom nekik az alapokat,és ha majd komolyan akarják csinálni,,,menjenek rendes egyesületbe! Nem merem csinálni mert már ellenem uszította az egész kick box szakmát!
2015. júl. 2. 16:58
 3/14 anonim ***** válasza:

jah azt hittem kibérlitek a termet zsákoltok egyet,szétveritek egymást aztán csókolom.

ilyen rendes edzés tartásért ami esetleg lehet,hogy a terem tulaja kavar be és kér vállalkozóit,vagy felárat számol.

2015. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A terem tulaja a nővérem :-)
2015. júl. 2. 17:31
 5/14 anonim ***** válasza:
biztos f4sza edzés lesz, ha 20 éve nem nyomod...
2015. júl. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Verseny szerűen nem nyomom! Nem vagyok híve a szájkaraténak,nem is ez volt a kérdés! Nagyon baró edzések szoktak lenni! Igazából soha nem hagytam abba,pár haverral valahol mindíg edzettünk! De most adott egy terem! Ha az eredeti kérdésemre tudsz érdemben válaszolni azt megköszönöm! De a fikázás mire való?
2015. júl. 3. 12:15
 7/14 anonim ***** válasza:
énis baromi jókat szoktam focizni a haverokkal, de attól még nem leszek fociedző...
2015. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy Korbács barátunk érti csak a kérdést! Senki nem akar edző lenni,én sem! Hobbiból szeretnénk csinálni! De szerintem én itt be is fejeztem! Köszönöm Korbács úr! Minden jót!
2015. júl. 3. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Jogi dolgoknak kell utána nézned. De mint kick-box, tuti nem lehet. Bele köthet a volt edződ, a szövetség stb. Ha ellenőrzés lenne, mert írtad kondi terem alatt lenne, akkor kérhetnek egy edzői papírt. Pénzt még terem bérlésre sem szedhetsz. Az a baj, bármit csináltok, a bürokrácia miatt falnak ütköztök. Szerintem egyezz ki a volt edződdel, hogy te mint barna öves tartasz edzést az ő szakmai irányítása alatt. De ehez már adminisztrálni is kell, plusz havi és éves reg dijj.
2015. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőt tisztelem és becsülöm! A terem bérletért a nővérem jogosan kérhet bérleti díjat hisz neki minden engedélyr és jogosultsága meg van erre hisz 30 éve fent konditermet működtet! De úgy érzem tényleg az a leg járhatóbb út ha a volt edzőmmel kompromisszumot kötök,és ő adja hozzá a nevét stb,!
2015. júl. 3. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!