Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a testépítés...

Hogyan kezdjem el a testépítést? 16/l

Figyelt kérdés

Nagyon eltökélt vagyok, nyáron szeretnék egy kicsit egészségesebben élni és szerezni valami formát. Olyan érdekelne például, hogy nem tudom, hogy valami fehérjét vagy szteroidot vegyek-e sportboltban vagy nem érdemes illetve heti 2 TRX otthoni rendesen meghajtós edzéssel elég lenne-e a formálódásra. Nem egy verseny testépítés a célom ismétlem, majd a végén mutatok képet, hogy mire gondoltam. Illetve azt szeretném tudni, hogy milyen gyakorisággal hagyjak ki "pihenős napokat"?

Szóval:

[link]

(kicsit koskásabb has. jelenleg elég lapos)

és a fenekemen szeretnék formálni még főleg. de tudom, hogy az edzés az nem területi



2015. jún. 13. 07:04
 1/7 aikiboxer ***** válasza:
100%

Először is töltsd le Drogs Bunny: A sárga kapszula című könyvét és abból tanuld meg az alapokat a kajáláshoz. A szteroidokat felejtsd el, a fehérje meg másodlagos a rendes kajához képest. A legfontosabb, hogy rendes ételeket egyél, bele lehet jönni. Ha ez megvan, akkor a második legfontosabb a vitaminok / ásványi anyagok és az alvás.


Az edzést nem biztos, hogy 16 éves lányként pont súlyokkal kellene kezdened, de lehet persze azzal is. Opciók még a saját testsúlyos edzés (például a Fegyencedzés, amely az ilyen című könyvből leshető el), és/vagy a thera band gumiszalag, amelyhez szintén van könyv is meg rengeteg video a youtube-on.

2015. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első, igazán gratulálok! Igenis, lehet venni fehérjeturmix alapot sportboltban, de látom nagyon tájékozott vagy, szóval a kötekedés helyett esetleg segíthetsz is! Gratulálok, hogy csak kinevetni bírod a másikat így anonban a neten, de fogadok, hogy 16 éves lányként két percen belül kiütnélek. :D
2015. jún. 13. 08:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Sportbolt alatt BioTechet értek, ugyanis az annak minősül, gyökér. :D
2015. jún. 13. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Aranyos vagy. :D Majd talán, ha elérsz egy 13 éves szellemi szintjére, mondjuk úgy 30 évesen, és véletlenül eszedbe jut, milyen butaságokat írtál ide anno, borzasztó kellemetlenül fogod érezni magad. De nem baj, én jól szórakozom. :D
2015. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aikiboxer leírta a lényeget, azt csináld.

valószínűleg törölték már azt a kommentet, amire válaszoltál, így nem látom, de

-fehérjeturmixot nyilván tudsz venni, mivel táplálékkiegészítő, fehérje, ugyan olyan fehérje, mint a húst, hal tojás stb., csak laktóz és zsír nélkül

-a szteroidok hormonok, nem árulják őket semmilyen boltban legálisan, az ÉLsportolóknak a az orvosaik szereznek. és rajtuk kívül senkinek nem kéne használnia őket hobbi szinten, főleg ha nem ért hozzá, mivel a szervezet hormonális szabályozásába beleszóni rohadt veszélyes anélkül hogy lenne hozzá tudásod.


de a lényeg, hogy téjékozodj az említett könyvből és nem lesznek ilyen tévhiteid

2015. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enni kellene először és aztán jöjjön a fehérje kiegészítésnek.
2015. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ötös és a többiek, akik normális választ írtak, köszönöm szépen! a kötözködőnek meg annyit: szerintem az, hogy valaki nem a legtájékozottabb ilyen témában, de meg van benne az akarás az dicséretes és nem egy olyan, amiért a másikat le kell szólni.
2015. jún. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!