Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CASEIN Complexet vettem, de...

CASEIN Complexet vettem, de első alkalom hogy ilyennel foglalkozok, súlyomat szeretném kicsit növelni. Mennyit kell bevinni?

Figyelt kérdés

SCITEC NUTRITION 100% CASEIN COMPLEX POWDER NIGHT PROTEIN MICELLAR CASEIN BCAA


Nem testépítő szeretnék lenni, csak kicsit feltornászni magamat... azt tudom hogy este kell bevennem, de mennyit, mennyi vizzel, és valami fontosabb tudnivaló róla?

19 éves vagyok 19cm, 73kg...

Szaladni szoktam, meg súlyzozok, mivel a lehetőségeim korlátozottak.. bármilyen tanácsot szivesen fogadok.


Előre is köszönöm!


2015. jún. 12. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A súlyodat étrenddel tudod növelni, a casein arra való, hogy ne legyenek üresek a beleid éjszaka, önmagában nimcs az ég világon semmi tömegnövelő hatása, megfelelő tömegnövelő étrend nélkül, most csak feleslegesen kiadtál egy csomó pénzt... Gratulálok.
2015. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ még megjegyezném, ha lesz megfelelő étrended és nem hájat hanem izmokat szeretnél növeazteni, akkor nem háromnegyed egykor kell kérdéseket kiirogatni, mert éjszaka alvás közben termelődnek azok a hormonok amik ezt elősegítik.
2015. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem testépítő szeretnék lenni, csak kicsit feltornászni magamat"


Ilyen nincs. El lehetne polemizálni azon, hogy mit jelent a testépítő, de nincs olyan, hogy most kigyúrom magam testépítőre. Ugyanúgy kell edzened, mint egy testépítő (csak nem olyan intenzíven, de hasonló szisztémával)!


Azon kéne elgondolkoznom, mi az amit vettél. Segítek: táplálékKIEGÉSZÍTŐT. Vagy talán pontosabb: ÉTRENDkiegészítő. Van étrended? Nincs? Akkor minek kiegészítő? Étrendkiegészítő = kaja. Ezt nem szedni kell, nem gyógyszer.


"mennyi vizzel?"


A víz szerves anyag? Van tápértéke? Akkor meg?


Tanács: olvasd el a Sárga Kapszula címe ebookot!

2015. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!