Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365 mennyire megbízható oldal?

Bet365 mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Ha feltöltöm az 1500-at a számlámra, akkor ténylegesen csak annyit fog levonni? Nincs semmiféle más díj? Illetve én nem akarok nagyba játszani, csak ilyen pár száz forintokkal akarok lassan felfelé jutni, ilyet lehet? Nem kötnek bele abba, ha csak kis tétekkel játszok amik tényleg biztosak? Inkább sportfogadás érdekelne. Nekem az is bőven elég, ha egy nap nyerek 2-500ft-ot és lassan összejön. Valaki csinálja hasonlóan? Meg nem fog a számlámról így havonta, vagy bármikor levonni magától ilyen díjakat vagy bármit?

2015. máj. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbízható teljesen. Ugyan olyan tranzakció aminek nyoma van, nem fognak levonogatni. A számládról már csak azért sem vonnak le mert kártyával lehet befizetni.
2015. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne kezdjél bele, nem sértésnek mondom, de nincs esélyed ilyen taktikával. Továbbá úgy tudom, ha nem használod a számlád akkor is felszámolnak 2,5%-ot így érdemes bezárni ha nem használod tovább. Amúgy nagyon jó oldal, sok fogadási lehetőséggel kiemelkedő bónusz rendszerrel. Nekem az nem tetszik az oldalban, ha sokszor nyersz akkor lekorlátoznak, de annyira, hogy 100 ft se tudsz megjátszani.
2015. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kriisz válasza:
53%
ezt a baromságot! hogy korlatoznának már le ember? semmilyen szabályzat nincs arra hogy egy nap hányszor nyerhetsz, illetve évek óta játszom és egyszer nem volt ilyen volt amikor egy nap 68 ezret nyertem, 6 fogadasbol. semmiféle korlát nincs náluk, illetve a kiutalas, netellerre vagy saját paysafe card ra 6 órán belül megszokott jönni!
2018. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden fogadóiroda lekorlátoz ha sokat nyersz!

Kivéve persze a Pinnance sportot.

Engem a Bet 365 úgy lekorlátozott, hogy 100 forintot nem tudtam felrakni tétnek, sokszor nyertem sokat.

2018. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paladi72 válasza:
Én élő ruletten játszottam a bet365-nél. Azért választottam, mert úgy gondoltam, hogy egy régóta működő, jó hírű, külföldi szerencsejáték oldalon tényleg csak a szerencsén múlik, hogy nyersz-e. Azon csak meglepődtem, hogy 9-szer egymás után volt piros, de hallotunk már olyanról, hogy 9-10-szer is ismétlődhet egy szín. De az már nagyon elgondolkodtató, hogy a 9 piros után fél óra sem kellett ahhoz, hogy a piros-fekete színek 11-szer váltsák egymást. (piros-fekete-piros-fekete-piros-fekete-piros-fekete-piros-fekete-piros-fekete). Na mekkora ennak az esélye? Érdemes szerintetek a véletlenszerűségben bízni?
2022. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Használom,kaszinozok már csak rajta. Folyamatosan nyerek 300-8000 Ft között és nem töltök fel sok összeget. Ma 1500.- bol lett 8000 nyereményem..amit ki is vettem. Tegnap 2500.- ből lett 17000 nyeremény meg is kaptam rendben a számlámra és ki is vettem már
2022. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!