Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A www.myshoes. Us oldalon...

A www.myshoes. Us oldalon kineztem magamnak egy cipot, azonban nem tudom, hogy ez az oldal megbizhato-e. Megbizhato?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 21:19
 1/4 Liviusz válasza:
Szia 06-án én is rendeltem két cipőt eddig semmi a pénzt levonták paypalról kiváncsian várok még egy hetet. Te amúgy rendeltél? Amugy németországban vagyok.
2015. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én se tudom hogy merjek e rendelni:/ Replikák vagy eredetik?
2015. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Liviusz válasza:
Replikán biztos hogy nem replika csak kiváncsi vagyok mennyi idö alatt ér ide németben vagyok én ha rendelsz esetleg ird meg kivi vagyok mikor ér oda elvileg amerikábol küldik telefonszámukat láttad az oldalon?
2015. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kolomp77 válasza:
Szia! Az online vásárlás ma már elég megbízható. Igen komoly rendszerek vannak mögötte. Ezt az oldalt speciel pont nem ismerem, de hidd el komoly háttér nélkül nem sokáig marad talpon 1-1 oldal. Nézz utána mennyire régi is. De pl aliexpress, amazon, ebay ezek is 100% ig megbízhatóak. Az egyetlen hátulütőjük, hogy ugyebár a szállítási idő nem két nap... :) lehet 3-4 hét is.
2015. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!