Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen horgászbotot vegyek? 13/L

Milyen horgászbotot vegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Kiskorom óta járok horgászni apummal, kb. 5 évesen kezdtem spiccbottal. Ezután kezdtem a pergetést. Kisebb koromban nem nagyon érdekeltek a békés halakra való várakozás..egyszerűen nem volt türelmem 7-8 évesen. Dobni már tudok rendesen, eddig általában teleszkópos bottal voltam. A lényeg, hogy szeretnék egy saját botot, ami az enyém. A keret a botra és az orsóra összesen 15.000 Ft. Minden egyéb megvan. A botot partól dobálnám, állóvízbe. Olyan botot szeretnék, ami "mindenre" jó. Említettem, hogy még nem próbáltam fenekezéssel és ilyen várakozós dolgokkal, de azt is kipróbálnám. A lényeg, hogy ár-érték arányban legyen masszív a bot, de azért érezzem, jól lehessen vele dobni és ne törjön el a 3. fogásnál :D. Legnagyobb halam eddig egy 10.5 kg-os ponty volt (Pergettem éppen, amikor apa szólt, hogy próbáljam meg lefárasztani) 4-6 kg-os halakat kéne elbírnia, de akár többet is. Nem vagyok teljesen kezdő, de még azért van mit gyakorolnom.

2015. máj. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy pickert vagy egy feedert ajánlanék neked. Azzal tudsz mártogatni is ha rablózni szeretnél. Jó felhős etetőanyagot használj, snecizéshez valót. Arra hamar ráállnak a halak, és nem lesz unalmas, "seggelős" a pecád. Az orsó 30-40-es legyen, a zsinór 18-20-as.
2015. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétabban nem tudsz ajánlani valamilyen orsót, horgászbotot? 15.000- max 20.000 Ft körül?
2015. máj. 25. 19:40
 3/4 A kérdező kommentje:

Már néztem párat interneten. Mi a véleményetek erről a botról? [link]

és orsó: [link]

2015. máj. 25. 19:57
 4/4 anonim válasza:

Én ezt a botot ajánlanám [link]


nekem 390-es van meg vagyok vele elégedve

tudja amit egy átlagos feeder és bojlis bot

van:3m 3,6m 3,9m es

2015. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!