Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hajlékony szeretnék lenni 11...

Hajlékony szeretnék lenni 11 évesen lehetséges?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, szerintetek már késő vagy még megpróbálhatom? Nagyon jó az a hajlékonyság amivel a tornászok tornáznak kérlek segítsetek :)

2015. máj. 8. 20:06
 1/6 anonim válasza:
Nem késő én 13 éves vagyok én is elkezdtem és úgy látom sikerrel járt.
2015. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit kéne csinálnom gyógyszereket nem nagyon szeretnék mert anya azt úgy se engedné
2015. máj. 8. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A hajlékonysághoz éppen nem kell gyógyszer.
2015. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek kellene gyógyszer? Ne hülyéskedj már!

Nyújtani kell.

2015. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyújtsál napi 1 órát 10 perc bemelegités pl 5 perc futás utánna álva hajolgass a lábfejedhez utánna ezt ülve is.Amikor bemelegitettel gátülés vagy menj ulve olyan nagy terbeszbe amekkorába csak bírsz és hajolgass előrefele.Spárgát akarod tudni vagy csak hajlékony akarsz lenni és melyik spárgát a francia vagy az angolt?
2015. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-mas és 4-esnek annyi hogy valami csont puhulási izéről írtak


5-ösnek meg csak hajlékony szeretnék lenni (remélem abba minden beletartozik pl.:spárga, állásól híd...)

2015. máj. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!