Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mayweather jogosan nyert...

Mayweather jogosan nyert Pacquiaó ellen?

Figyelt kérdés
Én sajnos tudtam nézni a meccset.

2015. máj. 3. 22:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem!!

Nagy bunda volt az egész!

2015. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sokról nem maradtál le hallod... igaz hogy Mélyvödör jobb, eszesebb bunyós, de amiket leművelt a ringben... futkározott, ha sarokba került egyből ölelkezett, és semmi belharc... csak ölelés amég a bíró el nem választ... Manny meg sebes vállal ment be, lehet emiatt vesztett, mert nem pörgött annyira a keze mint ahogy eddig tette
2015. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Pénzröl szol az egész,kár hogy a szorakoztatás csak a második :(

""Évszázad meccse"" -Ilyen megnevezéssel könnyü eladni a jegyeket(+nevek)

2015. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö fogadtál talán Pacmen-re vagy neki szurkoltál?
2015. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem fogadtam de Packman-nek szurkoltam.

Egyébként most közvetítette a sport 1 az ismétlést és szerintem Paquiao ugyan nem sokkal de jobb volt Mayweather-nél.

Neki kellett volna nyernie.

2015. máj. 3. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Tök mind1,hogy ki nyert nekik ketöjüknek,mert igy is 100 millio dollár felett felgomboltak...
2015. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Packmannek leáldozott, lassan nyugdíjas, még kellett egyet akasztani. Szerintem nem is nagyon rakta oda magát. Az is lehet, hogy le volt beszélve. Nem láttam a meccset de Pac gyors, mint az állat, ez a Méjveder lassabb, de egész jól védekezik. Ölelkezni meg azért ölelkezett, mert ez volt a taktika. A sarokban el lett volna kenve, tehát buzeránskodott. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy végig körbe futkosott. Szóval nem hagyta kibontakozni Pacmant. Futott előle, ölelkezett, néha eltalálta és pontozással nyert. Ennyi.
2015. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezzel a meccsel az MMA nyert. Szar volt. A profi box állatorvosi lova. Egymásnak engedtek két legendás ökölvívót nyugdíj elött, és ez az évszázad meccse? Ugyanmár. Ez egy bobb sapp, kunkli tivadar meccs volt, csak a pénzről szólt. Ennek a meccsnek legalább éve kellett volna megtörténnie.


teljesen lényegtelen, ki nyert, a lényeg hogy jó sok pénzért bunyóztak, mindkettő karrierje a végén még kaszált egy nagyot.

2015. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pacman-nak a feladata az volt, hogy May-t kimozdítsa a komfortzónájából. Ez neki nem sikerült. Floyd teljesen leiskolázta a ringben Manny-t. Floyd meg sem erőltette magát tulajdonképpen ő jól érezte magát a ringben, eljátszogatott Pacman-nal, mint egy nagy tapasztalattal rendelkező veterán bunyós a kis kezdő gyerekkel egy hétköznapi edzésen. Ezért volt unalmas a mérkőzés, mert Floyd sok energiát nem rakott bele a meccsbe, Pacman meg nem tudott mit kezdeni May-jel, pedig ez lett volna a feladata. Manny-nek nem volt sütnivalója ahhoz, hogy megoldja ezt a problémát.


Utoljára, aki meg tudta szorongatni May-t, az Zab Judah volt, na, az lehetett volna az évszázad mérkőzése, csak az nem kapott ekkora hírverést, hypolást. Nekem tetszett, ahogy Mayweather elszórakozott a ringben, de ez csak annak szórakoztató, aki bokszolt legalább 4-5 évet, és van egy kis versenytapasztalata. Egyébként tényleg nem volt közönségbarát meccs, szerencsére nem keltem fel ezért a meccsért, valahol sejtettem, hogy teljesen egyoldalú mérkőzés lesz, az is meglepett, hogy Pac nálam 3 menetet el tudott vinni. 5 évvel ezelőtt látványosabb, szorosabb mérkőzés lett volna, de ez most így alakult. Manny már nincsen olyan formában, ráadásul ő box mellett üzletembereskedik, politizál, és zenél, egész évben edz kb. 6 hónapot. May egész évben minimum 11 hónapot edz, állandóan edzésben van, meg is látszott ez szombaton.


Aki meg azt mondja, hogy Manny nyerte ezt a mérkőzést, az nem is ehhez a sportághoz. De egyébként tudom, szombat óta most már a 10.000.000 boxszakértő országa is vagyunk :D

2015. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!