Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyar idő szerint hánykor...

Magyar idő szerint hánykor kezdődik a Mayweather vs Pacquiao mérkőzése?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 03:16
 1/5 anonim ***** válasza:
még kb egy félóra. bevonulással,bemutatásokkal együtt meg kb 1 óra
2015. máj. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezért kár volt felkelni :)

mind 1 jövőhéten tuti jó meccs lesz

2015. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért lehetett rá számítani hogy ez lesz :)) Money mindig is kontraboxoló volt (amit amúgy senki nem csinál tőle jobban, félelmetes), Manny meg már nem 30 éves azért, az átlagnézőkkel meg lett etetve hogy évszázad meccse meg hasonlók, aki régebb óta jártas boxban az azért tudta hogy ez lesz. csak azt sajnálom hogy sokaknak ez volt az első boxmeccse amit láttak és valószínű az utolsó is úgyhogy ez egy enyhe negatív reklám a sportágra nézve :/ mondjuk én a De La Hoya meccs óta szurkolok Floydnak úgyhogy nekem öröm volt nézni amit csinált, beszarás ahogy védekezik
2015. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a baj hogy extrém szinten deffenzív :) és csak azoknak nem unalmas akik imádják a bokszot

én már legalább 5 éve nézem ezt a sportágat azóta tudok mindent amit tudni kell de még mindig nem tudom élvezni May boxát. :D

De lehet csak túl sokszor néztem meg a Gatti-Ward trilógiát.

2015. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen nyilván jót tett volna nagyon a boksznak ha ez is egy ahhoz hasonló meccs lett volna amit ők összehoztak mind a 3 meccsen de hát ez van :D
2015. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!