Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes belefogni a kreatin kúrába?

Figyelt kérdés
És ti milyen kreatint ajánlotok?
2010. febr. 22. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora edzésmúlttal rendelkezel.
2010. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem nagy edzésmúlt kell!

véleményem szerint ez nem életkorhoz köthető, hiába állítja a sok okos.

2010. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21:48 nem életkorhoz ha nem túl fiatal. ezért is kérdeztem az edzésmúlthoz mert az kell. legalábbis ha eredményt is akar, ahhoz hogy megegye ahhoz az se kell sok valóban. akkor kezd el ha már az alapok megvannak. de ha nincsenek felesleges
2010. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17éves vagyok, 8.hónapja edzek.

Nemgondoltam rá hogy elkezdem csak érdekelne a dolog hogy mikortól ajánlott elkezdeni.Illetve hogy a kor függvénye befolyásolja e

köszi a válaszokat amugy

2010. febr. 22. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő, nem edzésmúlt függő, ha tudod használni, tudsz kajálni rendesen, és tudod hogy kell edzeni, akkor elkezdheted.

Hogy milyet használj... próbáld kis a monohidrátot, biotech, scitec nagyjából mind1. Ez a legolcsóbb, ha nem válik be, akkor választhatsz dizájner kreatint is pl.: Attack! Creabomb.

2010. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Monohidrátot ajánlom
2010. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sima monohidrát-al csinálj kúrát előszőr.

Függ az edzésmúlt-tól,mert nem érdemes mindjárt az elején "ellőni ezt a segítséget",hisz amúgyis fejlődünk,amikor megáll pocit a fejlődés a kreatin kúra segíthet.

Először monohidrát,aztán amikor jobban benne vagy mehet a Creabomb is.

2010. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én használtam és tényleg hatott meg minden de néha elkezdett fájni a vesém stb.. nem nagyon volt jó. Aztán irány a doki- hoz, hogy mi a baj és a kreatin volt most megint ide írnak vagy 1000, hogy hülye vagy HÜLYE vagyok fogd már fel tudom. De tényleg ez történt amióta le áltam vele és simán edzek normális étkezéssel semmi bajom nincs sokkal több erő is van bennem a test tömeg indexem is most ált helyre. Ez az én tapasztalatom.
2010. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ecsém a kreatin-tól nem fog fájni a veséd...

kreatint meg akkor szedj amikor csak akarod ! nem káros, csak annak fájhat a veséje aki észnélkül elkezdi szedni

2010. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!