Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ivás futás közben?

Ivás futás közben?

Figyelt kérdés
Futni szeretnék állóképesség növelő jelleggel, 50 métert sprintelni többször. A kérdés, hogy mi a helyzet ilyenkor a vizespalackkal? Fogja az ember futás közben, kibírja víz nélkül, vagy van rá valami jól bevált trükk?
2015. ápr. 15. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan, 50 méter alatt akarsz inni? :) :)
2015. ápr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én 3 órákat is bírtam ivás nélkül, de ilyenkor érdemes valamilyen zsebbe bekészíteni + kaja se árt :D. De ki lehet bírni ennyit is, előtte pár órával eszel és iszol, amit úgy is kiizzadsz, szóval pisilni se fogsz sokat.
2015. ápr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte hidratáld magad, kardio edzés közben már talán ne lötyögjön sok víz a hasadban, max. 1-1 korty. Ha adott helyen sprintelsz, akkor ott leteheted a cuccod. Vagy nem iszol edzés közben, 1-2 órát kibírhatsz, majd meglátod hogy bírod :)
2015. ápr. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Margitszigeten futok, a vizemet egyszerűen leszoktam tenni egy fa alá... 6év alatt egyszer nem nyúlt hozzá senki... Mondjuk ha jó csaj lennék, nem bíznék így meg az emberekben., de szerencsére egy rusnya szőrös pasi vagyok :)
2015. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem az 50 méter alatt akarok inni, hanem a közte lévő szünetben. A konditeremben sokat szoktam inni edzés alatt, ezért merült fel bennem, hogy probléma lehet, ha nem viszek vizet. Az értelmes válaszoknak ment a zöld kéz.
2015. ápr. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!