Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Flabéloszal kapcsolatos?

Flabéloszal kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Én egy vékony csajszi vagyok de a combomat a fenekemet illetve a hasamat szeretném erősíteni feszesíteni? A fenékre illetve combra jó a Flabélos? A hasra meg azt akarom használni ami kicsit meredekebb fent meg kapaszkodok a lábammal térdepelek és huzom fel magam.... most csináltam előszőr épp hogy fel tudtam magam huzni vagy 5 ször... tiszta gyenge vagyok, de inkább a Flabélos érdekelne hogy szerintetek ki kerekedik a popsi? Már csak azért kérdezem hogy jó e mert azért elég drága mulatság. Én hetente 3 szor tudnék menni 20 percre.

2015. ápr. 10. 05:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én azt is írtam, tehát az egyik 'leszólt' válasz az volt, hogy ismertem olyan flabi edzőt, akit csak meg kellett volna kérni egy normális fitnesz edzés, erősítő edzés megtartására.. De ugye az edzésben, fogyásban sikertelen nők nem kérnek ilyet, pont ezért sikertelenek.


Mondjuk a fogyás továbbra is étkezés kérdése, semmi köze a flabihoz, de más edzéshez is csak 20-30%-ban. És inkább 20, szerintem.


Ha van más edzésed, használsz normális gépeket.. nem kell válaszolni, de akkor minek a flabélosz? Gépek nélkül is meg lehet dolgoztatni az egész testet. Néhány súlyzóval már ennél is többféleképpen meg lehet dolgoztatni az izmokat, gépekkel újabb lehetőségek vannak, be lehet illeszteni a flabéloszt is. Felmerül a kérdés, minek (de kérdőjelet már nem teszek hozzá, mert igazából.. nem, szóval számomra ez nem is igazi kérdés:)

2015. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én vagyok a mosógépes válaszoló, de akkor most előveszem a legjobb diplomáciai tudásomat, és leírom finomabban mit gondolok:)

A Flabi, egy mozgásterápiás céllal kifejlesztett eszköz azoknak, akik valami okból nem tudnak hagyományos módon edzneni: értsd pl. mozgáskorlátozottak, idősek, műtét után, rossz izüketekkel stb. Erre a célra kiváló,de ebben az esetben semmiképp sem a kockahas, vagy a feszes fenék a cél.

Az olyan életerős fiataloknak, mint pl. te is, felesleges pénzkidobás, még akkor is, ha " különféle testhelyzeteket" veszel fel közben. Ha formás feneket szeretnél, akkor abban a 3x20 percben tessék súlyzót fogni, és guggolni meg kitöréseket csinálni! Gondolj csak bele ésszerűen: a formát az izmok adják, izmot akkor tudsz építeni, ha megfelelően nehéz terhelést adsz neki. A terhelés hatására az izomszöveten mikrosérülések , szakadások keletkeznek, ami úgy gyógyul, hogy vastagodik, vagyis nő az izom, felkészül arra, hogy ha legközelebb is ekkora terhelének teszed ki, akkor ne sérüljön, bírja a strapát, ezért nem elég, hogy súkyokat használsz, ezeket is folyamatosan emelni kell, hogy létrejöjjenek a mikrosérülések, vagyis ha fejlődni akarsz . Ennyi a nagy titok konyhanyelven megfogalmazva. A lábad egész nap hordozza a egész testedet, a teljes testsúlyodat cipeli. Ha fejleszteni, formálni akarod, akkor ehhez plussz súly kell, ráadásul nem is kevés. Azzal, hogy rezgeted a fenekedet semmilyen plussz terhelést nem adsz. Értelmetlen.

Ne dőlj be a marketingnek légyszíves!

2015. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Meg ugye az étrend, de amúgy diplomácia: perfect.
2015. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom némelyik ember miért hiszi azt h kevés szinte nulla melóval csodát fog elérni? Persze ha a könnyebbik utat választja s csak sír h nyáron nem az ő seggét nézik meg a strandon ne csodálkozzon. Ahelyett h ezt a sok baromságot besz@pják / flabelos s társai/ inkább erőt venni magukon lemenni egy terembe megfogni azokat a k@rva vasakat s kőkeményen dolgozni. Ha ez a semminek nem nevezhető szemét cucc csodákat művelne a konditermek be is zárhatnának s 10 flabe akármi után mehetsz is a színpadra :D s te vagy a sportember! kezdj el guggolni jó sokat súlyokkal annak meglesz az eredménye s akkor legalább büszkén nézel aa tükörbe h ezért te dolgoztál meg fele annyi pénzből :) Ezt a sz@rt meg felejtsétek el etetés ahogy a többi csodaeszköz ami által fitness modelleket megirigylő alakotok lesz. :) mondhatni úgyis a lusták eszköze kőkeményen.
2015. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja a másik 45-50kg vagy na itt látszik a vékonyság mit sem ér ha nem vagy izmos. Mondom kezd el tolni a vasakat guggolj kajálj normálisan sok fehérje elsősorban s küzdj!Vagy bízz a sz@rban kár lenne érted :)
2015. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!