Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen íjat vegyek?

Milyen íjat vegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen hobbi.(Első íjam.)

Férfi,182cm,80kg



2015. márc. 30. 19:51
 1/3 MöjMöj válasza:

Ez az én véleményem DE:


Elsőnek tanulj megy íjászkodni, feltehetőleg olyan emberrel aki korrigálja majd a hibáidat. Íjászklubot egyesületet nem nehéz találni.

Oké, ha hobbi, akkor tuti azt fogják mondani vegyél valami tradicionális íjat, aztán lesz ami lesz, DE az én véleményem, hogy annyiféle íj van, tradi, reflexíjak, csigás íjak stb stb, hogy, ha elmennél egy íjászklubba ott minddel találkoznál, és lassan kialakulna egyfajta érdeklődés egy íj iránt, persze nem csigás íjat adnak majd a kezedbe, hanem valamiféle reflexet, de hidd el nem szabad elhamarkodni ezt, mert ha még sem tetszik maga a sport, vagy az íjra unsz rá akkor ez felesleges pénzkidobás.

2015. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami tetszik.Először gyenge íjat vegyél hogy azzal szépen be tudd gyakorolni a helyes technikákat.
2015. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ajánlom Kassai Lajos íjakat nekem egy farkas 2es van és már 4éves semmi baja tökéletes Grózer Csaba íjai is jók !
2015. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!