Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek ki a kedvenc Snooker...

Kinek ki a kedvenc Snooker játékosa, miért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 22:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Trump és O'Sullivan a hihetetlen magas minőségű játékukért és a stílusukért.
2015. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Alapvetően a támadó jellegű, szórakoztató játékot kedvelem, így a kedvencek: Ronnie O'Sullivan, Mark Williams, Judd Trump, Mark Allen és újabban - a szerintem tehetséges - Luca Brecel.


Illetve in memoriam Paul Hunter.


Annak idején, gyerekként egy Ronnie vs Paul Hunter meccset láttam elsőként az Eurosporton. Nem értettem a játékot, mert csak odakapcsoltam, de egyből beleszerettem a sportba. Egyből ők lettek a kedvenceim, akkor épp mindkettőnek hosszú haja volt + hajráf. Nekem is emiatt lett hosszú hajam egy időben.


Ronniet élvezet nézni, ha megy neki a játék. A tempó, a színvonal, az izgalmas, már-már rigolyás karakter. Zseni!


Williams úgy vált kedvenccé, hogy elképesztően szórakoztató figura a snooker világában: egykezes lökések, máshova néz típusú lökések, hóna alatt elvezetett lökések, egyfalasok, vicces beszólások, interjúk, nagyon laza figura.


Trump már a modern éra embere, elképesztő ami benne van, a lökéstechnika, a támadó snooker, stb.


Brecelben pedig látok valami fantáziát, ami még később fog kamatozni.


Ja, és Mark Allen. Ő is hihetetlen, ha elkapja a fonalat és pisztolyként löki a golyókat.

2023. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!