Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kötélmászás kesztyűben?

Kötélmászás kesztyűben?

Figyelt kérdés

Az iskolában új tesi tanárunk van akinek mániája a kötélmászás, és szinte minden héten mászni kell, én viszont egyre rosszabbul teljesítek mivel az első alakalommal lejött a bőr nem is a tenyeremről hanem az ujjaimról, de egyébként a tenyeremet is szétszedi.

A tanár szerintem nem bírom el a súlyomat, viszont én úgy gondolom,hogy de...csak annyira fáj tőle a kezem,hogy nem bírom, és mondtam neki hogyha hozhatok egy kesztyűt megmutatom neki hogy csak felbírok mászni (láb nélkül).

Azt mondta hozzak, de akkor se fog menni.(remekül motivál)


Ez lehet jó ötlet vagy hülyeség?Mert én teljesen úgy érzem,hogy ha nem szedné le a bőrt a kezemről menne, nem fárad el a karom, csak a tenyerem és az ujjaim ahogy kapaszkodok és szorítom a kötelet.

De vajon a kesztyűtől nem fog még inkább csúszni?

(vérzett is olyan szinten leszedi a bőrt, de mások is panaszkodnak a 20-30 éves kötelekre)


2015. márc. 14. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
hülye ötlet a kesztyű,de ha fáj a kezed ne tornázz
2015. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!