Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vastag kar, széles váll, mit...

Vastag kar, széles váll, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felkarom nagyon zsíros, a testemhez képest vastag. Szeretném vékonyítani. Kézisúlyzóra gondoltam, viszont bagyon szélesek a vállaim (mint egy úszónak) és attól félek, hogy ha súlyzózom még hangsúlyosabb lesz a széles vállam. Mit tegyek?

2015. márc. 1. 23:48
 1/7 Osynho ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs, így a karra való edzés nem tünteti el a zsírt.


Feltételezem, lány vagy, ha ezek a dolgok zavarnak. :)Szerintem egy kis izmosodás jót tenne az összképnek. Először add le a felesleget, majd állj neki edzeni, vagy először izmosodj kicsit, aztán lepucolod a felesleget. Ez függ attól is, mennyi van most rajtad.

2015. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NEM szeles a vallad,innen megmondom.

Helyi zsiregetes meg nincs.

2015. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lynxx válasza:
Ahogy az előző mondta:picit adj le,és edz,"szálkásíts,de nemcsak a feltesten,lábaidra,fenekedre,légy összhangban.
2015. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

DE széles a vállam, apukámtól örömöltem.


amúgy köszönöm a válaszokat :))

2015. márc. 2. 00:39
 5/7 A kérdező kommentje:
*örököltem
2015. márc. 2. 00:40
 6/7 Lynxx válasza:
az nem fontos,feszes legyél de ne izmos.
2015. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De a kérdésre még!mindig nem adtatok választ. Szóval ha kézisúlyzózom, a nagyon széles vállaim nem válnak hangsúlyosabbá?
2015. márc. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!