Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen boka-és térdvédőt/...

Milyen boka-és térdvédőt/ rögzítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kb. 7 éve, még a középiskolában kificamítottam a bal bokámat edzés közben. Akkor egy-két hétig fásliztam, helyrejött. Szintén a középiskolában tesi órán, röplabdázás közben az egyik osztálytársam véletlenül belerúgott a bal térdembe. Egyikkel sem mentem el orvoshoz, tehát nem tudom, hogy pontosan mi történt akkor a bokámban és térdemben.

Az évek során úgy, ahogy helyrejött a lábam, noha a térdembe néha beleszúr a fájdalom, minden előzmény nélkül.

Most elkezdtem egy küzdősportot, ahol egyes mozdulatok miatt néha-néha fájnak az előbb említett testrészeim.


Milyen boka-és térdvédőt tudnátok ajánlani? Viszonylag olcsón, de azért hatásos legyen :)

Én ezeket néztem:

[link]

[link]



2015. febr. 11. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekek ottobock terdrogzito/vedo van. Ha orvos kiirja,olcsobb.

Aha csak valami "enyhebbet" szeretnel, menj el egy gyogy- es segedeszkoz boltba,ott tudnak Neked segiteni ezugyben:)

2015. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!