Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok?

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 176-8 cm de túlsúlyos. 95 kg vagyok sajnos, régebbről eredően. Hogyan tudnék hatékonyan, és viszonylag gyorsan lefogyni? Természetesen minden ilyen hamis kapszulák, meg ilyen sz*rok segítsége nélkül.

Gondolok itt étrend, mozgás, stb-re?



2015. febr. 7. 01:34
 1/4 anonim válasza:
Több kalóriát elégetni mint amit beviszel. Sportolj valamit! Fiatal vagy, könnyen lefogod dobni azt a huszast.
2015. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kólát és minden cukros italt függessz fel. Ott van helyette az ásványvíz. Kerüld a cukros ételeket. A nassolást is mellőzd. Csoki, keksz zéró. Ellenben sok zöldséget és gyümölcsöt egyél, és kevés zsíros ételt. Ne edd magad degeszre. Mozogj sokat, keveset facebookozz.
2015. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű normális ételeket fogyasszál.Igyekezzél mennél többet mozogni .Túlsúlyosság több okból is adódhat,lehet hogy ez családi vonás is .Most értél a kamaszkorba,ez viszont több kilót levehet rólad .Semmiként se diétázzál,mert olyan táp,anyagokat is megvonhatsz magadtól,amire most van szűksége a szervezetednek .
2015. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát szoktam járni konditerembe? Ez segít? Vagy ez milyen szinten eredményezhet pozitív hatást?
2015. febr. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!