Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakinek ilyen...

Hogyan lehet valakinek ilyen alakja?

Figyelt kérdés

[link]

Az oke, hogy szep combja meg hasa van, de hogy lehet ekkora melle hozza? (Viszonylag sok ilyen kep van fenn neten, ilyen alkatu lanyokrol, ugyhogy szerintem ez mar annyira nem alkat kerdese, inkabb technika. Arra gondolok esetleg, hogy elotte koverek voltak es ugy fogytak le, hogy megmaradjon a melluk? Vagy mit csinaltak?



2015. febr. 5. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tudom nagy újdonságot fogok mondani... szilikon.
2015. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkati, örökletes dolog, ki, milyen mellnagysággal születik. Ebben a felsőben a csajnak egy kissé fel is van emelve a melle, így még nagyobbnak tűnik, mint valójában melltartó nélkül lenne. Ha valaki fogyózik, akkor a melléről is lefogy, tehát kövérség után nem marad meg a nagy mell. A mell bőre alatt is zsír található, mint a hason, tehát, ha a has fogyik, akkor a mell is lefogyik.
2015. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szilikon a cici,ez egyértelmű.De nekem olybá tűnik mintha (lengő)borda beavatkozás is lett volna-valószinűtlenűl vékony ott.
2015. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as! Vannak olyan alkatú csajok, akik ilyen alkatúak, mint a fotón is látható, és semmiféle plasztikai beavatkozás nincs rajtuk!
2015. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze persze mese habbal... ez szilikon.
2015. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szilikon.
2015. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!