Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! A spinningen Nektek...

Lányok! A spinningen Nektek is fáj OTT LENT? Annyira nyom a nyereg, hogy inkább nem is járok. A rendes biciklimmel is így vagyok és igen, próbáltam már több nyerget.

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél edzésre egy szivacs betétes bringás gatyát.

nem drága.

2015. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kényelmetlen, de edzés végére mindig megszokom. Az elején fészkelődök, de aztán már fel sem tűnik :)
2015. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez pár alkalom csak...aztán teljesen megszokod, és meg sem érzed majd.
2015. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyereg beállítása is fontos,ne legyen túl magasan a pedálhoz képest.A másik,hogy megfelelő szögben álljon,lehet,hogy neked kicsit felfelé kellene állítani az elejét.A lényeg,hogy ,ha nyugodtan ülsz rajta ,ne csússz le róla előre se meg hátra se.
2015. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Spinningen nekem is fáj, rendes biciklin nem. Ráadásul spinningen ha nem fogjuk a kormányt, mindig előrecsúszok a nyergen, szóval szerintem valamit rosszul csinálok én is, meg te is. De mi végig állva tekerünk, csak az elején ülünk egy kicsit, szóval nem nagyon zavar. Szerintem kérdezd meg az edzőt, lehet, hogy valamit rosszul állítasz be a biciklin (nyereg, kormány magassága, távolsága, stb).
2015. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak elsőnek fajt,de ha jól van beállítva minden akkor semmi baj..amióta magamnak állítom be nem faj egyáltalán..
2015. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!