Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megittam egy adak l-karnitint?

Ha megittam egy adak l-karnitint?

Figyelt kérdés
megittam fel ora mulva hasaztam.csak kozbe ora es szervezetem szerint ennem kellett.szeretnek meg ma aerobikozni is.igy igyak meg meg egy adagot vagy mar nem kell?az eves nem volt bekalkulalva a 2 mozgasforma koze.
2015. jan. 21. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor minek ettél?
2015. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert ehes voltam.es a tovabbi mozgas kozben nem szerettem volna ha kicsuszik a labam alol a talaj.
2015. jan. 21. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell többet bevenned, de ne egyél és mozogj összevissza. Legyen egy napirended, hogy hány órakor eszel, és mikor edzel. Legyen meg a szükséges idő közöttük. De ha többször tornázol egy nap, akkor is elég egy adag l-karnitin.
2015. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van egy napirendem csak ma minden megkavarodott ezert nem tudtam.de majd holnapra atteszem az aerobikot. sajna gyerek mellett nem megy minden zokkenomentesen :)
2015. jan. 21. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!