Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel csináljak többet?

Mivel csináljak többet?

Figyelt kérdés
Itthon nyomom a street workoutot. eddig 7 évet úsztam nagyon jó eredményekkel és 2évet kajakoztam abba is mindent beleadtam. Most street workoutozok mivel abbahagytam az előbb említett sportágakat. Már másfél éve csinálom de az első 1 évben semmit sem értem el. Most viszont ebben a félévben elképzelhetetlen sokat. Megy a húzódszkodás 4-es 5-ös sorozatokban megy a tolódszkodás még gyűrűn is és huzodszkodón is tudok tolodszkodni tapsos fekvő akármiylen, de a muscle up még nem. Nemértem miért. Igaz nincs meg a legjobb felszerelésem.. Van 1 gyűrűm és 1 húzódszkodóm. Mivel csináljak többet? Ja és még egy 198cm vagyok és 16 éves. Minden nap edzek 1 pihenőnappal

2015. jan. 19. 20:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!