Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » OTO CHILI? segítség?

OTO CHILI? segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Elhatároztam hogy abbahagyok egy sportot egyéb okok miatt, de szeretném ha izmosodnék még és nem híznék. Ajánlották az Oto Chilit, hogy nagyon jó.

Véleményeket szeretnék kérni, aki használja, hogy bevált-e neki, és megéri-e stb...:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 3. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeseg.
2015. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát, az nem mondanám, hogy hülyeség, viszont nekem van,és diétázok meg minden és egy dekát nem fogytam vagy formásodtam tőle, csak elviselhetetlen izomlázam lett tőle. Amíg edzőterembe jártam, minden nap, + heti 3 kardió, addig fogytam...
2015. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy HASGÉP.

A hasadat tudod vele megedzeni,NEM arra valo hogy barrmit fogyj vagy "gormasodj" tőle.

Eleg nagy homalyban vagy utolso.


Megvenni mert azert hülyeseg mert a hasat 2-3 ingyen gyakorlattal sokkal jobban le lehet edzeni.

2015. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*barmit

Formasodj

2015. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nincsen egyátalán homályba a válaszoló szerintem kedves utolsó :D Bizonyára neked meg nincs is ilyened, és úgy beszélsz. Tapasztalatól mondom, hogy aki full lehurrogja, annak nincs,és soha nem is próbálta! :D
2015. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok én most kezdtem el használni az oto chilit, nincsen izomlázam tegnap már 100 szor csináltam meg persze nem egyszere hanem 25-25... még nincs változás mert pár alkalommal voltam még csak, de szerintem tuti hogy fog erősödni hiszen csak egy "erőltető" gyakorlat a hasnak.
2015. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a másik meg hogy én 45-50 kg vagyok nem is akarok fogyni hanem tényleg csak feszesíteni, erősíteni, formálodni. én vettem bérletet igy tuti hogy elmegy az ember mert az egy hónap alatt az alkalmakat fel kell használni. van olyan aki magyaráz hogy hülyeség nem használ... hát hogy ha heti 1-2 szer csinálod akkor várhatod a változást... és heti 4 szer minimum elmegyek.
2015. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy rokonom használta neki bevált.
2016. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!