Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fábol tudnék longboardo...

Milyen fábol tudnék longboardot csinálni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy több rétegből kell összerakni, de hol tudnék olyan vékony falapokat szerezni? Vagy ti mit javasoltok?

2015. jan. 2. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Szia, hát azért ez elég változó, de általában 7 réteg kanadai juhar szokott lenni. De a bambuszok is nagyon jók. Csak az mo nem tudom mennyire beszerezhető. Meg gyakran mondanak baltic birch-öt is bár szerintem az ugyan az. De alapvetően ez függ hogy milyen fajta a deszka.



De! Nem hinném hogy jó ötlet kivéve ha rendelkezésre áll egy egész profi asztalos műhely. Már egy olcsóbb lap is sokkal jobb lehet mint amit te csinálsz. Használtan is lehet venni. 10-20 között. Akár 30e-ért jó kezdő deszkát.


Deszka kérdésben ajánlom a HILLDANCERS HUNGARY csoportot a facebookon..SHOP2 mappa képek között. Bármilyen kérdésben szívesen segítenek.( [link]

Szétnézhetsz a : OLX-en és a jofogas.hu

2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!