Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit értenek diéta alatt? Mit...

Mit értenek diéta alatt? Mit egyek és mit ne? Hasizom.

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok kövér, de van felesleg a hasamon (csak ott, furcsa.) Szeretnék nyárra kockás hasat, edzést tudom, viszont diétázni kell, hogy lemenjen róla a felesleg, ne csak az izom növekedjen a zsír alatt. Szóval mit jelent ilyenkor pontosan a diéta? Mit egyek, és mit ne? Linkelhettek is, ill. saját tapasztalatot is írhattok.

"bodybuilder.hu itt keressél mindenre" választ nem kérek, mert ismerem az oldalt.

17F

KÖSZI!


2010. febr. 3. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
ha ismered a bodybuildert-t akkor mit nem tudsz?? ott le van írva a táplálkozás is. és a kockás hashoz bizony rendesen oda kell figyelni mit mikor és mennyit eszel.
2010. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha le szeretnéd adni a zsírt a hasadról és kifomálni akkor valóban kell a diéta

ennek az egésznek a lényege a fehérjedús táplálkozás ugyanis a fehérjétől nem hízol, az csak az izmok beépülését segíti

a másik ami angyon fontos a rendszerese edzés: hasizmod akkor lesz ha gyúrod!!!a hasizom ellentétben más izomcsoportokkal egy olyan izom aminek nincs szüksége regenerálódásra(illetve nagyon minimálisra) ezért tul képpen annyit edzheted amennyit jól esik,de ha koskás hasat szeretnél nem árt minél többször!

a szénhidráttal kell nagyon vigyáznod mert ha abból sok vban akkor nem tudod leadni a zsírt

PERSZE ezek a dolgok függneka genetikádtól is!!! elképzelhető hogy a tested nem hajlamos kockás has kialakulására...(én régóta edzem és akárhogy gyúrom a hasam nem kockásodik ki mert nem jó hozzá a genetikám)

bizots lesznek még akik kijajítanak de ha ilyen zsírégetőket meg ilyeneket ajánlanak akkor sztem felesleges mert kemény munkával elérhető a dolog...

KEVÉS sznéhidrát/ SOK fehérje+edzés;)

sok sikert

2010. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi. edzés az megvan, minden nap gyúrok rá, most is izomlázam van :)))

tehát akkor kevés szénhidrát és sok fehérje. köszi!

amúgy semmilyen "szereket" nem akarok szedni... nem bízok bennük.

2010. febr. 3. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezt akartam kérezni, hogy a ismered a body.builder.hu-t akkor mi a kérdésed? Ott minden le van írva....
2010. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kössz mindkettőtöknek..

úgylátszsik a "ha ismered miért itt kérdezel mindent tudnod kéne" válaszokat nem kéreket is ki kellett volna írjam...

2010. febr. 3. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is strand fazon formáláson vagyok egy ideje. Fehérje dús kaja de egyesn étkezem mindent eszem, nem engedhetem meg minden nap a csirkemellet, heti 5 öt aerob 35-40 perc és minden edzés végén hasazom. Azt hiszem elég szépen alakul a formám.

2010. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyesen :D csak kicsit ki van könyökölve a bill. :)
2010. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!