Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az úszó Lochtenak tényleg egy...

Az úszó Lochtenak tényleg egy transzszex (szal nővé operált csaj/fiú) a kedvese?

Figyelt kérdés

Persze eddig csak bulvárból értesültem, de abban állítólag nem tagadta, és teljesen szerelmes bele már régóta.


Külföldön tud működni a tolerancia az élsportban, sőt még csak az se kell, mert egyszerűen semleges a téma és a kutyát se érdekli, nálunk viszont sorozatosan kifejtik, hogy "egy élsportoló természetesen nem lehet se homó se bi se semmi egyéb, hiszen a férfiasság mintaképe, szimbóluma ...stb". Itthon csak ilyen véleményeket olvasni, na meg tapasztalni az élsport területéről.


Mi a véleményetek?

Vagy szerintetek nálunk is bőven mennek az "extraságok" csak éppen hatalmas tabuként szépen hallgatás van róla és kész?


(és nem alaptalan a kérdésem, ugyanis a sportpszichológia is köti magát nálunk ehhez a nézőponthoz nagyrészt, meg hát hiába tagadjuk, én magam is tudok olyan srácról, akit pl. a melegsége miatt azonnal kivágtak a sportegyesületből, amint kiderült róla)



2014. dec. 1. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a hír Michael Phelps-ről szól, nem?
2014. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Phelps-nek van ilyen nője. És az ő dolga, ha neki megfelel, akkor okés. Semmi közünk hozzá.
2014. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

összekevertem volna a kettőt? mondjuk tény ami tény, Phelpsből előbb kinézem, de azért nem kutya :D

na de nálunk mi lenne egy ilyen jelenségből? az lenne ám az esemény ....

2014. dec. 1. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Összekeverted, de mindegy.:) Nálunk nagy hír lenne, de komoly ember ezt leszarja. Az ő dolguk.
2014. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg összekevertem, és hát igen, igazad van a komolyság avagy komolytalanság ügyében, na de nálunk te találkozol komolysággal? :) Amikor még hivatalosan is tulképpen kifejezetten hergelik a fiatalabb élsportolókat "a férfi szimbólum" jelentésére és a homofóbiára?


(Bár jelen esetben, mármint Phelpsnél most gondolkodóba estem, hogy ha transzszex a párja, akkor tulképpen ő most mi is a hagyományos besorolás szerint? bi? homo? hetero? egyéb?)

2014. dec. 2. 07:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kèrdès. Lehet hogy bi. De mint írtam, ez az ő dolga, nekünk mindegy. Tőlem lehet bàrki homo engem nem zavar. Több nő jut nekünk.:)
2014. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!