Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni?

Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és sajnos depressziós lettem... Az orvosom azt tanácsolja,hogy kezdjek el sportolni komolyabban valamilyen egyesületben.. A problémám csak az,hogy 16 évesen egy sportot elkezdeni nem túl késő? Pl én szeretek úszni,de nem vagyok profi benne és nem tudom,hogy esetleg lenne-e olyan egyesület ami indít kezdőknek edzéseket az én korosztályomban..Igazából az se baj,ha nem úszàs de tudnàtok mondani olyan sportegyesületeket ahova 16 évesen kezdőként lehet jelentkezni?

2014. nov. 27. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Az úszást 16 évesen már kicsit késő elkezdeni, de ha szereted a kerékpározást arról még nem késtél le. Nagyon jó a stressz ellen, kikapcsol és utána úgy érzed, hogy kellemesen elfáradtál és a gondjaid eltompultak. Magas szinten persze rengeteg munka, kitartás és szenvedés is kell hozzá, de nem csak fizikailag, hanem mentálisan is megerősít. Jobban, mint sok más sportág. Ha érdekel, akkor ezt az egyesületet ajánlom, van ott több korodbeli lány is és úgy hallottam, hogy jó az edző: [link]
2014. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!