Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elrontottam, mennyi idő mire...

Elrontottam, mennyi idő mire helyrehozom magam?

Figyelt kérdés
Azthittem hogy a fekvőtől jól fog fejlődni a mellem, hallgatnom kellett volna a többiekre és hagyni a francba az egészet, mellette persze bicepszeztem,vállaztam,hátizmomat fejlesztettem,hasamat(lábamat nem tudom ínszalagszakadás volt) bicepszel most már 35kilóval tolom, erre nagy gőggel kipróbálok fekvenyomni 10x megy ki nagynehezen a 35kg, mi a franc? mennyi idő mire egyensúlyba helyeződik a dolog ha egy héten 5ször edzem meg a mellem fekvenyomással?
2010. jan. 29. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem a piramis pont nem arra van, hogy súlyt tudja felemelni. Szerintem 4x8 as nyomással jobban tudna a súlyon emelni.
2010. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon agyaljatok már, hogy hűű mennyire ciki csak ennyivel meg annyival tudok nyomni... Most az a lényeg, hogy a teremben lássák, hogy a csávó mennyivel nyom, vagy az, hogy fejlődj? Annyival csináld amitől keményen kifáradsz, szépen bedurran a mellizmod. Aztán folyamatosan pakolj súlyokat szépen apránként. És ne keress hasonlóságot teljesen különböző gyakorlatok között. Én 160-180 kilóval lábtolózok, 85-90 kilóval evezek, fekvenyomásban pedig elég sz@r vagyok mégis. Ráálltam próbálom felhozni magam, de nem azt nézem mivel mennyit nyomok, NE EZ LEGYEN A LÉNYEG.


A heti 5 mellezés semmiképpen nem jó. Ha kezdő vagy csinálj heti 3 teljes test edzést. Az általában alapozni jó. Aztán kezd el bontani testrészekre az edzést, majd heti 4 nap stb. Csak okosan!!

2010. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
heti 5 az nagyon sok, én max. heti 2 mellet csinálnék, legvégső esetben 3-at, ha köztük tényleg jól rápihennék. Bíztatásként: én 1 hónap alatt jutottam 40-ről 70-re (szériasúlyban), de lehet csak én fejlődöm gyorsabban. Heti 2-3x nyomattam, de akkor intenzíven és persze a kajára is odafigyeltem.
2010. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Én 8. végén 30-cal tudtam bicepszezni (egyenesrúddal), de még életemben nem nyomtam fekve. És egyszer egyik haverommal elmentem kondiba, és rajtam maradt a harminc...nah gondolhatod.=D

Azóta persze elkezdtem fekve nyomni is, amellett, hogy sportolok is, szóval csak hobbi szinten foglalkozok vele.

100-ba már belenyomok. =)

És nem is nagyon kellett magam megerőltetni, hogy 2 év alatt 70-et "fejlődjek". =D

2010. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
én minden nap gyúrok nincs semmi bajom tőle szart se tudtok a gyúrásról
2010. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: pfff.xD

Mindennap gyúrsz? Mikor pihensz, Te szerencsétlen? Mi nem tudunk szart se, de neked nincs annyi eszed, hogy hagyjál 1-2 nap regenerálódási időt.xD

Meg hát ugyebár a helyesírásodra is adnék 10 pontot, mert fantasztikusan használod az anyanyelved.

Nem a gép mögül kéne pofázni kiscsíra.^^

2010. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!