Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok, ha...

Milyen sportot ajánlotok, ha szeretném, ha lenne benne kőkemény erőnláti edzés (is)?

Figyelt kérdés

Nem sportolok különösebben semmit. Sajnos nagyon rossz az állóképességem, évek óta nem sportoltam - szüleim se erőltették. Mit ajánlanátok? Próbálok biciklizni, meg itthon tornázni, de egyszerűen nem megy úgy. Sosincs meg az a kielégiítő érzés másnap hogy eleget edzettem, sosincs izomlázam. Hiába tornázom, mikor már úgy érzem hogy nem megy több, abbahagyom, de így sincs semmi izomlázam se semmi, ezért gondolom úgy, hogy nem megfelelően/eleget csinálom/csinálok. De így egyedül nehéz hogy most akkor miből mennyit.

Hamarosan Pestre költözöm, ott rengeteg lehetőségem lesz a sportok közül válogatni. Tudtok ajánlani valamit?



2014. okt. 17. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Falmászás
2014. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A lelegjobb a kézilabda :)
2014. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Legjobb *
2014. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
triatlon
2014. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ökölvívás,savate,kettlebell,crossfit.
2014. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
judo nagyon jó ott nagyon kemény erőnlét is van
2014. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nero333 válasza:
Szerintem ha vannak csapattarsak akikhez merheted magad akkor gyorsan fejlodhetnel. Csapatsportokat de foleg a KEZILABDA!! :D
2014. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!