Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon milyen sportokat...

Miskolcon milyen sportokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és szeretnék valamilyen sportot elkezdeni. Nem célom verseny szinten űzni, de ha úgy alakulna azt sem bánnám. Mostanában konditerembe szoktam járni, meg néha úszni, de szeretnék valami olyat elkezdeni ahol rendes edzésekre járni, ahol tényleg meghajt az edző. Igazából minden sportra fogékony vagyok. Olyasmire gondoltam, hogy mondjuk heti 1-2 alkalommal lenne esténként, és az fontos, hogy vasárnap-csütörtökig vagyok Miskolcon. Haverjaim vagy kondizni járnak vagy olyan magas szinten sportolnak, hogy azt már késő lenne ilyen idősen elkezdeni. Ha esetleg tudtok ajánlani konkrét lehetőségeket, nagyon szívesen fogadnám és előre is köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 26. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon lépj be: Street Workout Miskolc
2014. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Thai-box, box ha érdekel a küzdősport. Ha jól tudom totál kezdőkkel is foglalkoznak mindkét sportágban és remélhetőleg az életkor sem számít.
2014. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten sosem késő elkezdeni.
2014. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, esetleg vki nem tud konkrét edzésről ahol bárki mint kezdő elkezdhetne járni? és mondjuk ne csak fiatalabbak legyenek és ott álljak egyedül 20 évesen az általános iskolások között :)
2014. szept. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!