Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornával érhetem el,...

Milyen tornával érhetem el, hogy olyan nagy fenekem legyen mint Jen Selter-nek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 12:38
 1/8 gelazso ***** válasza:
0%
nagyon intenzív napi 1 -2 óra tornával
2014. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első baromságot ír többféle szemponból is. Egyrészt ha nincs olyan genetikád, akkor az életben nem lesz olyan feneked akármilyen kemény edzéssel sem. Másrészt meg pont, hogy nem minden nap kell edzeni, mert nem tudna regenerálódni az izom.
2014. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinted Jen Selter "tornatol" lett ilyen..okes.
2014. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért téptem a számat tegnap egy másik kérdésnél.
2014. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel én most tettem fel először ezt a kérdést nem tudom tegnap miről tépted a szádat.. :)
2014. okt. 13. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez abszolút nem a te hibád, csak némi önigazolást láttam a kérdésedben :-)


Válasz: guggolás, kitörés - persze súlyokkal, és akkor formálódik. Hacsak nincs kiváló genetikád és jó fotósod (vagy sebészed), akkor viszont NEM lesz ilyen. De sokkal szebb lesz és formásabb mint a kiindulás.

2014. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket a gyakorlatokat már csinálom egy ideje és észrevettem változást.

Nem egy kép kedvéért, hanem saját magam miatt akarok formásabb hátsót. Gondolom nem néhány hét alatt lesz izmosabb, hanem talán évek is kellenek hozzá, de akkor jobban fogom magam érezni a bőrömben.

2014. okt. 13. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem neked írta kérdező a szájtépést az előttem író. Hanem a tornás baromságra. A torna az lófutyi, kemény súlyzós edzés kell és hagyni is kell regenerálódni az izmokat. Kemény súlyzós edzést pedig nem hívunk tornának. És még egyszer: hasonló genetika kell. Annak hiányában is javulhat a forma, de olyan nem lesz, mint Selteré.
2014. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!