Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertorna alól hol tudok...

Szertorna alól hol tudok felmentés kérni? Ez ilyen családi vonás, hogy senki nem tudta megcsinálni,1 bukfenctől 1 napig szédülök.

Figyelt kérdés
Egyszer rám erőltette a tesitanár egy ilyen szekrénygyakorlatot, amin be is vertem a golyóm, és fejre estem. Többet ilyet biztos nem csinálok.Vagy csak simán azokról a hetekről amin ilyeneket csinálunk kérjek felmentést,hogy beteg voltam stb. nincs tesicuccom,nem jövök suliba (betegség,vagy orvosi igazolás) De ezt nekem soha nem kellett csinálnom,most kerültem új suliba.
2014. okt. 8. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


szóval ennek az ipsének 800 próbálkozásból 792x nem jött össze. 792x ez:

http://www.youtube.com/watch?v=6ao-YnzCmm0


mégse adta fel. Te meg egy redvás szekrényugrás, meg bukfenc miatt fel akarod magad mentetni? rokkantnyugdíj nem kéne?


Amikor én suliba jártam, a tornatanár mindig felállította azokat, akik nem tornáztak egy sorba. Aztán BUMM BUMM BUMM. Akkorát ütött belénk, aszt hittem a a saját bordáim keresztüldöfnek. Leszarta, hogy van felmentésed, vagy csak nem hoztál cseregatyát.

2014. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod nem akarsz te semmit csinálni, csak punnyadni a számítógép előtt. Tudodmit, igazad van kérj igazolást, inkább ülj a padon edd a chipset, meg igyál rá kólát. Aztán meg majd csodálkozz, hogy nem lessz barátnőd, mert elhíztál, vagy ha mégis ,nem bírod majd rendesen megpakolni, mert kifulladsz. Ne keljen már csalódni benned haver! Szedd már össze magad! Legyél férfi, és kezdj el edzeni! Aztán amikor 20 on éves leszel tömködheted a csajokat agyba főbe!
2015. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!