Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egész évre felmentenek...

Ha egész évre felmentenek valakit tesiből, annak be kell járnia tesi órákra?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár nem kap egy db osztályzást sem, így minek üljön ott órát, ráadásul ha pont első vagy utolsó a tesi óra. Szerintem így lenne logikus. Hogy történik ez? Egyéni tapasztalatok?

2014. ápr. 13. 11:02
 1/9 anonim válasza:

tesitanára válogatja

nekem általánosban be kellett járnom, ott kellett ülnöm a padon, gimiben nem kellett bejárnom, bármit csinálhattam addig

2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
(nagyon fontos lenne, köszönöm!)
2014. ápr. 13. 11:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem értem amúgy ezt. Mi az, hogy tesitanár válogatja? Ha a gyerek nem kap osztályzatot, akkor semmi sem köti az órához.
2014. ápr. 13. 11:07
 4/9 anonim válasza:
De attól ott kell lenned és figyelned kell az órát. (többi óráról se jöhetnél el ha van felmentésed)... de amúgy az lenne a célszerű ha nem kell bemenned mert persze semmi olyat nem tanultok gondolom tesin ami annyira fontos lenne max futni de azt gondolom tudsz anélkül is. :)
2014. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

első vagyok

akkor másképp fogalmazom meg

hivatalosan ott kell lenned, hiába nem veszel részt a mozgásban, ott kell ülni a padon, jelen kell lenned a tanórán attól függetlenül, hogy nem tornázol

de van olyan tanár, aki nem foglalkozik ezzel, megengedi, hogy ne legyél ott

2014. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tanárt.
2014. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aikiboxer ***** válasza:

Olyan nagyon ritkán van, hogy "tesiből" mentsenek fel. Olyan van, hogy például spina bifida miatt a gerincet terhelő gyakorlatok alól, vagy tériszony miatt a korlát/gyűrű-gyakorlatok alól mentenek fel (egyik volt osztálytársam ez utóbbit érte el....). De hogy teljesen tesiből, az ritka.


Ha én tesitanár lennék, nem hagynám futni a felmentetteket. Ott gyógytornáznának szépen az első sorban. Még ha tolószékkel gurulnak be az órára, akkor is.

2014. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó: Még jó, hogy csak lennél...

2014. ápr. 13. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ott kezdeném hogy minek a felmentés.. konkrétan az egész korosztályom/unk egy zsírtömeg.. aki nem tesizik szinte SEMMIT nem sportol.. aki tesizik az vagy sportol órán kívül is vagy a tesit is csak végig szenvedi.

Ezerrel támogatom a heti 5 testnevelést és azt a tanárt is aki nem ad felmentést.. undorító mikor a magát szépen tartó hölgyike cicanadrágban/ shortban billeg el előttem és rezeg rajta a háj..egyszerűen hányni tudnék tőle..


A kérdésre visszatérve.. ha tesi tanár lennék is azt mondanám, hogy legyen ott öltözzön át és legalább a számára is teljesíthető gyakorlatokat végezze el.. nekem gerincsérvem van.. heti 5tesin+ 6edzésen veszek részt, aktívan. Ha valamit nem tudok akkor nem csinálom, de minden mást igen.. Elme kérdése hogy tudja-e csinálni az ember.. az egész felmentéses dolgot egy nagy rakás hüly*ségnek tartom..

Le lehet hurrogni..!

16l

2014. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!